0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ucuz Tabela Üretimi

03 Şubat 2016
380 kez görüntülendi
Ucuz Tabela Üretimi

Güzel İzmir in Güzelim Semtlerinden biridir Bostanlı, Karşıyaka ilçesine bağlıdır. İzmir Tabela firması derki: Biliyor musunuz Eskiden tamamen bataklıkmış ve bataklık olmayan yerleri bostanmış..

reklam ve tabela

izmir tabela

Ve 1950 li yıllara kadar altyapısında kanalizasyon sistemi bile yokmuş. Konumuz Tabela, Bostanlıda Reklam ve Tanıtım işleriniz için doğru adrestesiniz. Zira yerimiz Bostanlıda, ve yıllardır buradayız. Bostanlıyı ve insanlarını çok iyi biliriz. Nede olsa eski Karşıyakalı yız. Umarız bu yazdığımız makaleyi okursunuz ve ona göre iş yaptıracağınız tabelacı yı seçersiniz. Doğma büyüme 3. Kuşaktır buradayız. İzmir in yerlisiyiz. Öyle Başka başka illerden gelip te burada ahkam kesmeye çalışan, Erkeklik yapmaya çalışan, oralarda tutunamayıp birazda buraları pislemeye çalışan züppe tayfasından değiliz. Efendi olanlara tabii ki lafımız yok Baş üstündeler fakat işini farkında mısınız kimse pek düzgün yapmıyor. Neredeyse alışkanlık haline gelmiş..

İzmir ili, Karşıyaka ilçesi, Bostanlı Mahallesinde Tabelacı lazımsa hemen bizi arayın 7 Gün 24 Saat hizmet veriyoruz. Önemli olan işlerinizin zamanında düzgün bir şekilde yapılması ve teslim edilmesi değil midir?

Bostanlıda Tabela ve Reklamcılık Konusunda hizmet verdiğimiz alanlar ise şu şekildedir:

Işıklı Tabela Üretimi,

Işıksız Tabela Firması,

Işıklı Tabela Firması,

Işıksız Tabela Üretimi,

Totem Tabela Firması,

Totem Tabela Üretimi,

Kutu Harf Tabela Firması,

Kutu Harf Tabela Üretimi,

Eczane Tabelası Üretimi,

İnşaat Tabelası üretimi,

Alışveriş Merkezi Tabelası,

Emlakçı Tabelası,

Emlakçı Brandaları,

Led Işıklı Panolar hususunda yanınızdayız.

İşte izmir tabela, size bir tüketici olarak seçme özgürlüğü ve paranızı doğru yere harcama imkanını veriyor. izmir reklam, size her şeyden önce bir haber veriyor. Diyor ki, “Şu yağı kullanırsan yemeğin daha lezzetli olur”, “şu marka ev temizleyicisini kullanırsan evin çiçek bahçesi gibi kokar”, “şu marka otomobil diğerlerinden hızlı gider”, “en sağlam spor ayakkabılar şurada satılıyor” ve bunu gibi. Siz de bir tüketici olarak bu haberlerin doğruluğunu değerlendiriyor ve paranızı gidip doğru yerde harcıyorsunuz.

TÜRKİYE’DE TABELACILIK SEKTÖRÜNÜN GELİŞME SÜRECİ
Türkiye’de gazetecilik ile birlikte ilan ve izmir tabela sektörüde 1924 yılından sonra hızlı bir gelişme süreci içine girdi. Bunda Ford ve Bayer firmalarının giriştikleri sürekli ve programlı izmir vermeye başladılar. 1928 yılında harf devrimi sırasında, izmir tabela yeniden kısa bir süre için bir duraklama dönemine girdiyse de bu uzun sürmedi ve 1930’lu yıllarda gazete tirajlarında ve aldıkları reklam izmir hızlı bir artış oldu. 2. Dünya Savaşı’nın ilk yıllarında bu artışta yarı yarıya bir düşüş meydana geldiyse de 1942 yılından sonra resmi ve özel ilan izmirlarda bir kez daha hızlı bir artış gözlendi. Bu yükselişte basının yanı sıra 1951 yılından çıkarılan bir kararnameyle devlet radyolarının da izmir reklam almaya başlamaları etkin rol oynadı. Basın dışında sinemalarda gösterilen film izmirde tabelacı da 1950 yılından sonra önemli gelişme ve artışlar meydana geldi. İlki 1944 yılında kurulan izmir ajanslarının sayıları arttığı gibi, bu kuruluşlar çok hızlı bir gelişme gösterdiler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?