0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız
25 Ocak 2016
383 kez görüntülendi
Totem
izmirde totem tabela

izmir totem

Sanırım size Totem Tabela lazım ve bize ulaştınız. izmir ilinde çok sayıda tabelacı olmasına karşın herkes totem tabelayı hakkı ile yapamayabilir. zira tam anlamıyla ustalık isteyen bir daldır. Çünkü; mühendislik-mimarlık-görsellik ister totem tabela konusu.. Neden mi dersiniz ? Şöyle düşünebilirsiniz.. Altı üstü bir tabela işte. ama hiç te öyle değil konu..Direğin üzerinde koca bir kaide.. yani koca bir oda.. neredeyse evinizin salonu kadar!

İncecik bir direk ve Tepesinde bir oda.. her an düşebilecek gibi bir görüntüye sahip değil mi sizce de?

Biz Her zaman her işimizi ciddiye alıyoruz. Zira bu iş daha da önemli.. Öncelikle zemin etüdü yapıyoruz Zemin taş mı toprak mı ? beton mu bunlara bakıyoruz. Zeminin altından kanalizasyon-elektrik-su-doğalgaz vs. geçiyormu bunlara bakıyoruz. Eğer böyle şeyler geçiyorsa sorunu kendiniz çözüyorsunuz. biz karışmıyoruz. Çünkü cezası byük oluyor. Üç kuruş kazanalım diye 130 kuruş zarar mı edelim değil mi ?

Daha sonra ise istemiş olduğunuz ölçüdeki totemin o bölgede görünebilirliğine bakıyoruz kaç metreden nasıl görünür ? bunları inceleyip size raporluyoruz. Bir sonraki etap ise Rüzgar! evet Rüzgarın o bölgede ne kadar etkili olduğuna bakıyoruz. Eğer çok şiddetli ise bu projeden kaçınıyoruz. Risk=Zarar değil mi?

Bu faktörleri gözönüne aldıktan sonra, projenizi 3 boyutlu olarak çizip, teklifimizi yapıyoruz. İzmirde Totem Tabela dışında yapmakta olduğumuz diğer işler ise; ışıklı tabela, ışıksız tabela, led tabela üretimi, kutu harf, krom harf, iç mekan yönlendirme levhaları da üretmekteyiz.

İşletmenizin totem ve tabela ihtiyaçlarının yanında tüm reklam işlerinizi tek elden yürütürüz. Unutmayın! doğru firma ile çalışırsanız bir işi bir kez yaptırırsınız. Ama paranız çoksa bilemeyiz tabii ki..