0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Terms of Service

29 Mayıs 2016
288 kez görüntülendi
Terms of Service

İzmirde Tabelacı, İzmir Led Tabela, İzmir Tabelacılar, İzmir Krom Kutu Harf, İzmir Işıklı Tabelacı, Reklam ve Tabela işleri yapar.

Sayın Kullanıcı;

ÖNCE ALLAH’TAN KORKARIZ, ZİRA BU DÜNYADA GİZLİ DE OLSA VEYA KANUNLARIN BOŞLUKLARINDAN FAYDALANARAK, DEVLETLERİN BOŞLUKLARINDAN FAYDALANARAK İNSANLARIN HAKKINI ELİNDEN ALABİLİRSİNİZ. GASP EDEBİLİRSİNİZ AMMA ALLAHU TEALA HAZRETLERİ HER ŞEYİ GÖRÜR. BİLİR. SİZE BELLİ BİR MÜSAADE VERİR KUR-AN I KERİMDE BU BÖYLE BELİRTİLMİŞTİR. HİÇ BİR SUÇU ALLAH CEZASIZ BIRAKMAZ. İNSANLARI KANDIRABİLİRSİNİZ AMA ALLAH U TEALAYI ASLA KANDIRAMAZSINIZ.

Bu Web Sitesi; Türkiye Cumhuriyeti Kanunlarına ve İnternetin Yaygın olarak kullanıldığı Dünyanın Tüm Ülkelerinin Kanunlarına Saygılıdır.

İçerik

Karsiyakatabela.com’da yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Karsiyakatabela.com ve misafir yazarlar tarafından Karsiyakatabela.com için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler, aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı karsiyakatabela.com’dan alınmıştır
– Kaynak: karsiyakatabela.com

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Karsiyakatabela.com sitesinde yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– Web Sitemize gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.

– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Web Sitemizin genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

ÖNEMLİ NOT: Bu site 5651 no.lu yasa ile tanımlanan bir haber sitesi DEĞİLDİR. Süreli haber yayını YAPMAZ! Kişisel düşüncelerin, görülenlerin, yaşananların, anlatıldığı özgün bir yazım ortamıdır.

  • İzmir’de Tabela Üretimi yapmakta olan yüzlerce firmadan biri olduğumuzdan dolayı keywordlarımızda bunu kullandık firma adı olarak İnternet Tabela ve İzmir Reklam adları ile anılmaktayız.
ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?