0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tabela Bilgileri

30 Ocak 2016
433 kez görüntülendi
Tabela Bilgileri

Işıklı Tabela Levha
Yapımında adından da anlaşılabileceği gibi, birçok farklı aydınlatma malzemeleri kullanılan bir reklam yöntemidir. Işıklı Tabela Levha ürünleri içerisine neon, led, floresan gibi aydınlatma ekipmanları tercih edilir.

izmir makina tabela

tabela makina

Bu yöntem, şirket tanıtımının gece karanlığında görünebilmesini sağlayan tanıtım görselleridir. İçerisine konulan ışıkla, ön kısmında yer alan reklam yazıları her alandan kolayca farkedilebilir.
Işıklı Tabela Levha, görselliği artırmak amacı ile yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen Tabela Levha Modellerinden biridir. Dış mekanlarda, Bina girişlerinde, Çatılarda Kullanıldığı gibi İç Mekanlarda da kullanılmaktadır.
Kutu Harf Tabela Levha
Kutu harf Tabela Levhalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarda keserek harf şekline getirilen Tabela Levha türüdür.
Kutu Harf Tabela Levhalar içi ve dış mekanlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır. Bu tür Tabela Levhalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedirler.
Kutu Harf Tabela Levhalar işletme ismini en iyi tanıtan Tabela Levha çeşididir. Bu Tabela Levhalar açık ve kapalı ortamlarda çok rahat kullanılırlar ve genelde büyük boylarda yapıldıkları için müşteriyi direk etkilerler.
Paslanmaz Kutu Harf Tabela Levha Nedir?

tabela izmir üretim

izmir tabela

Paslanmaz kutu harflerin ön cephelerinde 304 kalitede 1,2 mm yüzeyinde paslanmayan saclar kullanılmaktadır. Tabela Levha için yazılan harflerin ön kısımlarını lazer sistemi ve harflerin yan yüzeylerini giyotin makasları ile kesilerek hazırlanmaktadır.
Paslanmaz kutu harf Tabela Levhaları istenilen renklerde boyanarak hazırlanmaktadır. Özellikle paslanmayan sac kullanıldığı için çok uzun süre kullanılabilir.Krom harf Tabela Levhaların yapımı tamamen el içliği olan Tabela Levhalardır.
Üretimi yapılan Tabela Levhalarda ışıklı ve ışıksız sistem isteğe göre hazırlanmaktadır. Krom harf Tabela Levhalarda kullanılan krom malzemesi hem dayanıklı olması hem de temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır.
Yönlendirme Tabela Levhası nedir?
Yönlendirme Tabela Levhaları kamuların ortak kullanım noktalarında parklar ve iş merkezleri gibi bir çok yerde kullanılan adı gibi yön vermek amaçlı yaptırımlardır.
Firmamız iç mekan yönlendirme Tabela Levha ve dış mekan yönlendirme Tabela Levhaları ile ilgili özel çözümler sunmaktadır.
Bu Tabela Levhalarda kullanılan malzeme kalitesine göre fiyatlandırılır. Bu malzemeler alüminyum ,vinil olabileceği gibi polikarbonda olabilir.Örneğin alüminyum Tabela Levha boyanarak üstüne dekupe edilen yazı karakterlerinden meydana gelir.
Krom Kutu Harf Tabela Levha
Kutu harf; Günümüzün en görsel en modern ve en nezih Tabela Levha modelidir. Uzun ömürlü kullanıma göre dizayn edilmiştir. Kutu harf yapımında kullanılan malzemeler; Krom, Gold krom, alüminyum ve pleksi glassdır.Tabela Levha için yazılan harflerin ön kısımlarını lazer sistemi ve harflerin yan yüzeylerini giyotin makasları ile kesilerek hazırlanmaktadır
Paslanmaz kutu harf Tabela Levhaları istenilen renklerde boyanarak hazırlanmaktadır. Özellikle paslanmayan sac kullanıldığı için çok uzun süre kullanılabilir.Bu kullanılan malzemeler kötü hava şartlarına uygun olduğu için uzun ömürlü olmaktadır.
Fuar Standları
Fuarlar, ticaretin en yoğun paylaşıldığı buluşma noktasıdır. Mal ve hizmet üreticilerinin ve tüketicilerinin belli bir zaman ve mekan dilimi içerisinde bir araya geldiği bir pazar olma niteliği de taşırlar.
Belirli bir konuya yönelik fuarlar, katılımcı firmalara talebi doğrudan, kısa sürede ve en etkili biçimde yakalama imkanı vererek hem satış hem de tanıtım açısından önemli kazanımlar elde edilmesini sağlar.
Fuar standları başlıca üç türde ele alınabilir. Fuarı organize eden firmanın sağladığı standart paket standlar, genellikle ahşap malzeme kullanılarak firmanıza özel bir tasarımla üretilen özel fuar standları , modüler sistem ile yine firmanız için özel olarak hazırlanan modüler fuar standları.
Paket fuar standları fuarı organize eden firmanın nispeten küçük bir ücretle tüm katılımcılara sağladığı ve firmanızın diğer katılımcılar arasında öne çıkmasına hiçbir katkı yapmayacak son derece standart ve basit standlardır. Üstelik ilk bakışta ekonomik görünmelerine rağmen bu tür standlar ortaya koydukları silik ve sıradan imaj ile firmanızın fuara yatırdığı kaynak ve çabaların meyve vermesini de engeller. Diğer firmalar çok daha dikkat çekici ve kendi ihtiyaçlarına özel inşa edilmiş standları ile fuarı ziyaret edenlerin ilgisini sizden önce çekerler.
Ahşap fuar standları size özel tasarlanıp üretilerek fuarın en gözde firması olmaya sizi bir adım daha yaklaştıran, firmanızın prestij ve imajına istediğiniz katkıyı yapmanızı sağlayan, sektörünüzde sizi bir adım öne çıkaracak standlardır. Özel üretim standlar ekseriyetle ahşap konstrüksiyon ile kurulur ve fuarın spot ışıkları altında firmanızın görünürlüğünü artırmak için firmanızın renklerine özenle boyanır. Ürünleriniz ve firmanızla ilgili görseller ve vitrinlerle zenginleştirilerek hizmetinize sunulur.

izmir tabelacı

ucuz tabela izmir

Modüler fuar standı ahşap konstrüksiyonlu özel fuar standlarının avantajlarını daha düşük bir maliyetle yakalamak isteyen katılımcılar için çekici bir alternatif olarak ön plana çıkmaktadır. Aluminyum konstrüksiyon ile hazırlanan ve firmanızın kurumsal kimliği ile ürünlerini yine size özel bir tasarımla ön plana çıkaran modüler fuar standları sizin için ideal çözüm olabilir.