0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sektörel Bilgi

30 Ocak 2016
401 kez görüntülendi
Sektörel Bilgi

İnşaat Tabelası genel olarak inşaat önlerinde inşaatı yapan firmanın bilgileri ve yapılan konut veya yerin bilgilerinin ve ruhsatının bulunduğu tabelalardır. İnşaat alanında kullanılan bir diğer tabelalar ise uyarı ve bilgilendirici yön tabelalarıdır. İnşaat tabela yaptırmak için işince uzman ve yaptığı çalışmalar ı referans kabul eden Sektörel Tabela Reklam yardımleri %100 müşteri memnuniyet garantisi ile çalışmaktadır.

yol tabelası

İZMİR TABELA

Metal, Vinil, Plastik zeminli çeşitleri üzerine “Dijital Üretim” veya “Folyo Kesim” ile hazırlanan İnşaat Tabelaları istediğiniz ölçü ve ebatlarda hazırlanarak şantiye veya inşaatınızın istediğiniz bölümüne montajını sağlıyoruz. İnşaat Tabelası uyarı levhası ve inşaaat yönlendirme olarak yaptığımzı bazı tabelalar.
Hastane Tabelası olarak bir çok farklı modelde üretimini gerçekleştirmiştir. Hastane tabelaları hem iç çevre hemde dış çevre olarak 3-4 farklı modelde yapılmaktadır.

Genel olarak bir hastanein ana giriş tabelası, totem veya pilon tabelası, iç yönlendirme tabeası ve çatı tabelası olmak üzere 4-5 farklı tabela modeli yaptırılması uygun görülmktedir. Hastane Tabela imalatında bir çok referansı ve %100 memnuniyet garantisi olarak Sektörel Tabela Reklam yardıminizde.
Pilon Tabela
Pilon Tabela totem diye tabir ettiğimiz tabelalara genel olarak çok benzerliği ve tasarım olarakta hemen hemen bir birine çok yakın olan bir çeşit totem tabela modelidir. Pilonlar genel olarak yerden yukarı tasarımsal olarak diğer tabelalardan farklı bir tasarıma sahiptir. Pilon tabela günümüzde bir çok firma tarafından özel olarak tercih edilen tabela çeşididir.
Pilon tabelalar genellikle işyeri girişlerinde veya dış yönlendirmelerde kullanılır. Bu sayede daha geniş bir alandan işyerinin veya yönlendirme olarak kullanılan yerin farkedilmesi çok daha iyi sağlanmış olur.

izmirde totem tabela üretimi

izmir tabela

Tabela ve Reklam işlerinizde işi işin ehline bırakınız. Pilon olarak yaptığımız bazı tabelalar aşağıdadır;
İzmir Tabela Firması Karşıyaka Tabela olarak hızla gelişen dünya teknolojisini takip ederek gerek üretimin hızlanması gerek kaliteli ürün için makine parkurumuza kattığımız 150 x 300 cm Pleksi Vakum ve pres makinesi müşterilerimize daha iyi yardım sunmak için yeniledik.

Pleksi kutu harf yapımını kolaylaştıran ve büyük kalıpları kısa sürede seriye dönüştürerek üreten Pleksi Vakum Makinası ayrıca temiz işçilik için en önemli pleksi harf ve kalıp üreten makinedir.Aşağıda Pleksi Vakum ve Pres makinamızdan çıkan örnek işleri göre bilirsiniz;
Çatı tabelası genel olarak diğer tabela ölçülerine göre daha farklı tasarlanıp ölçüleri genel olarak çok ileriden fark edileceği ve yüksek yerde olduğu için büyük ölçülerde yaptırılması ön görülmektedir.

izmirde tabelacı

bayraklı tabela

Çatı tabelası yaptıracak firma veya kurumun ilk önce tabelanın konulması gereken yer hakkında fizibilite çalışması yaptırması gerekmektedir.
Diğer tabelalara göre daha fazla rüzgar alması çatı tabelalarının montajının çok dikkatli yapılması gerektiği başlıca kurallarından biridir.Çatı tabelasında kullanılacak harflerin yüksekliği bina kat sayısı tabelanın okunması gereken mesafe tabela zemin ölçüleri vb unsurlar göz önünde bulundurularak hesaplanıp fotoğraflarının okunması gereken yerden çekilip görsel tasarımının buna göre yapılması gerekmektedir.
Daha fazla alana ve kişiye hitap edebilmek için genellikle yüksek binaların üzerine monte edilen Çatı Tabelası, yüksek binalar arasında kaybolmuş işletmeler için akıllı bir seçimdir. Görkemli yapısı ve yüksekte olması sebebiyle karmaşık yapılaşma içerisinde anında fark edilmenizi sağlar.
Genellikle işlek otoyollarda, yüksek kesimlerde bulunan şirketlerin kullandığı Çatı Tabelaları büyük titizlik ile tasarlanıp monte edilmesi gerekir. Fark edilmesi için genellikle büyük boyutlarda imalatı yapılan Çatı Tabelalarının, rüzgara ve diğer zarar verici harici etmenlere karşı dayanıklı olması gerekir.
Reklam: Belirli bir ücret karşılığında ürün veya bir kurumun erdiği yardım veya şirketin tanıtımı konusunda televizyon, gazete, radyo, billboard, dergi, sinema internet gibi mecraların kullanılmasıdır.

Başka bir tanımla reklam Bir mal, ürün veya yardıme ilişkin bir mesajı çeşitli medya yöntemleri ile olarak hedef kitlelere tanıtmak için yapılan planlama ve eylemlerin tümüdür.
Tabela: Bir kurumun, şirketin veya firmanın kurumsal kimliğinin ışıklı, ışıksız, krom, vinil, led, veya totem tabela tarzında tanıtmak için yaptırılan bir reklam materyalidir.Genel itibari ile dış çevrelarda kullanılarak geniş bir yelpazeye sahip tanıtım aracıdır.
İzmir Tabela Firması Karşıyaka Tabela olarak açık hava ve iç çevre Üretim işleriniz modern çağın ve sektörün dinamiklerine uygun şekilde yapılıyor. Bugüne kadar reklamın önemi ve gücünü kavramış çok sayıda markanın cephe kaplama, araç giydirme, folyo Üretim gibi reklam ve tanıtım işlerini başarıyla uyguladık.

Dijital Üretim?
Dijital Üretim bilgisayar ortamında hazırlanmış olan grafik tasarımlarının farklı materyaller üzerine farklı uygulama alanları ile görselliğin kaliteli, hızlı bir şekilde reklama dönüştürme aracıdır.
Başlıca folyo, one way vision, vinil, mesh gibi malzemeler dijital Üretimnın vazgeçilmezlerindendir.
Eczane tabelası nedir?
Eczane Tabelası yardımleri ile ilgili profesyonel yardım sunan tabela firmamız bünyesinde Profesyonel alanında uzman ekibimiz Eczane Tabelası konusunda sektörde ki en popüler reklam tabela seçeneklerinden biridir.
Eczaneleriniz için en iyi eczane tabela seçeneklerini sunmaktayız. Kaliteli ve uzun ömürlü eczane tabela çözümlerini en hesaplı fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Yaptığımız Eczane Tabelalarından Bazı Örnekler
Vinil Tabela Nedir?
Vinil germe tabela, dijital Üretim yöndemi ile basılan vinilin(branda’nın), profil şaseye dört bir yandan gerilerek, daha önceden hazırlanmış olan ve içerisinde aydınlatma düzeneği bulunan alüminyum kasa üzerine kapatılmasıyla elde edilen bir tür tabela çeşididir.

Vinil germe tabela, kasa üzerine monte edilerek ışıklı olarak kullanılabildiği gibi, profil şase üzerine gerdirildikden sonra direkt ışıksız olarakta monte edilebilir.
Vinyl Germe, Işıklı Tabela ve reklam sistemi son 5 yıldır sıkça kullanılan bir Tabela ve reklam sistemidir. Bu sistemde diğer ışıklı tabela ve reklamlarda olduğu gibi avantajlar ve dezavantajlar bulunmaktadır. Vinyl germe tabela ve reklamının tercih edilmesinin sebeplerinin başında tek parça istediğiniz boyutlarda tabela ve reklam yapabilmenizi sağlar.
Bu sistemde vinylin en büyük ölçüsü 5mt. x 50mt. dir. İkinci en önemli tercih sebebi ise Vinyl üzerine istediginiz renkte istediğiniz kadar resmi kullanabilmenizdir. Zemininizi tek renk yapmak değilde degrade geçişli yapabilme , zeminde olduğu gibi resim kullanabilme şansına sahipsiniz.