0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Reklam ve Tanıtım ne demektir

30 Ocak 2016
395 kez görüntülendi
Reklam ve Tanıtım ne demektir

TANITIM STANDLARI ve PANOLARI
STANDLAR :
İnsanlara bir ürünü bir malı tanıtmak için ufak çapta kurulmuş bir ofis diyebiliriz, örneğin fuarlarda kurulmuş standlardır.Ayrıca alışveriş merkezlerinde, ve mağazalarında belirli bölgelerine

reklamcı

izmir tabelacı

konulan üzerinde tanıtım yapılan değişik şekilleri olan materyallerdir.Örneğin bunların üzerinde parfümler, çeşitli ürün kutuları ve tanıtımları teşhir edilebilir.
Standlar fuarlar için büyük ofis şekillerinde, alçıpan malzemelerden, alüminyum malzemelerden yapılabilmektedir.Diğer sadece ürün teşhirinde kullanılan küçük standlar ise genel olarak şeffaf ve beyaz pleksiglas malzemeleren çeşitli şekiller verilerek üretilebilmektedir.(aşağıda resimdeki gibi).
Ürün standları tabela firmaları tarafından kolaylıkla üretilebilmektedir.Bu bağlamda stand yaptıracak şirketlerin, tabela firmalarına sipariş verebileceklerini bilmeleri gerekmektedir.Tabela firmalarında genel olarak stand üretim altyapısı mevcuttur.

izmir tabela

tabelacı

TANITIM PANOLARI
Tanıtım panosu dediğimiz şey, ayakta durabilen ve bir çerçevesi olan, pleksiglas, alüminyum gibi değişik malzemelerden üretilebilen, materyallerdir.Tanıtım panolarıda standlar gibi tabela firmalarına sipariş verilebilir.Tanıtım panoları çeşitleri :Bilbordlar, metro istasyonlarındaki afişlerin asılı olduğu panolar, metro tranlerinde afiş asmak için kullnılan panolar, mesken girişlerinde duyuruların asıldığı panolar, okullarda girişlerde bilgi amaçlı asılmış panolar, resmi kurumlarda katların tanıtımında kullanılan görselleri asmak için kullanılan panolardır.

Günümüz cephe tasarımları; prestij, estetik, fonksiyonellik,

yol tabelası

İZMİR TABELA

konfor ve özellikle enerjinin korunmasına yönelik olarak yapıyı tümüyle saran, giydiren bir anlayış ortaya çıkarmaktadır. Bu anlayış doğrultusunda yapı cephesini tümüyle saran, giydiren ve alüminyum doğrama cephe profilleri kullanılarak oluşturulan konstrüksiyona, alüminyum giydirme cephe adı verilmektedir.