0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Reklam ve Tabela Bilgileri

30 Ocak 2016
420 kez görüntülendi
Reklam ve Tabela Bilgileri

Logo/Zarf/Antetli/Kartvizit
Firmanıza özel tasarımlar ile kurumsal kimlik kazandırıyoruz. İşletmenizin tüm görsel ürünlerini Kreatif çalışmalara dönüştürüyoruz. Logo, katalog, broşür, kartvizit, antetli kağıt, zarf çeşitli tasarımlar gibi ihtiyacınız olan her şeyi burada bulabilirsiniz.

izmirde tabela

iç mekan tabela izmir

Kurumsal kimlik, pazarlamada (marketing), bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir. Kurumun kendini ifade etme şeklidir. Bu ifade belli sınırları çizilmiş ve genellikle değişmez bir ifadedir. Kurumu anımsatacak bir tasarımın ne ölçülerde ve nasıl kullanılması gerektiğini belirten kurumsal kimlik kitabı bu sistemin vazgeçilmez öğesidir. Öyle ki bir kurumsal kimlik tasarımı içinde amblem (logo) den ofis dizaynına, çalışanların giyim kuşamından araç üstü giydirmeye, antetli kâğıttan, tabelaya, web sitesinden ambalaj dizaynından faaliyet raporuna kadar her şeyin ne ölçülerde ve nasıl kullanılacağı belirtilmiştir.
Kurumsal kimlik kurumun imzasıdır ve bu yönüyle değişime kapalıdır. Belli dönemlerde firma ve tasarımcıların ortak çalışmasıyla değiştirilebilmesine rağmen firma kurumsal kimlik ile oluşturduğu imajı sıklıkla değiştirmek istemez.
Kurumsal kimlik çalışmalarında hiç şüphesiz çalışmanın temeli firma amblemi üzerine kurulmuştur. Amblem renklerinin her durumda aynı değerde basılması, yazı tiplerinin hiçbir zaman değişmemesi bu çalışmanın temelini oluşturur. Özellikle renk bilgisinin taşınması, değişmemesi için renklerin pantone numaraları belirtilir.

Kurumsal Kimlik Bileşenleri

Kurumsal kimlik çalışması 2 bölümde incelenmelidir;
1- Kurum içi
2- Kurum dışı

Kurum içinde

· Amblem · Logo · Antetli kağıt · Diplomat Zarf · Kartvizit · Dosya · Bloknot · Dijital tasarımlar

izmir tabela

izmir ışıklı tabela

Kurum dışında ise;

· Dijital baskı · Araç tasarımları · Bina cephesi · Kurumsal web projesi · Bilbord · Broşür · Katalog
· Insert (insört) · Föy · Pano · Stand · 3d tasarım · El ilanı · Poster · Afiş · Dön kart · Pankart
· Poşet tasarımı · Mönü · Etiket · Tebrik Kartları · Davetiye · Sticker · Tabela

Dış Mekan Reklamları

Firmanın dış mekan kaplamaları, Araç giydirmeleri, Dış mekan pano reklamları, cam sticker vb. işler
TABELA: Firmanın logosu ve kurumsal kimliğine uygun olarak TABELA tasarımı ve uygulanması, (2 renk degradesiz ve çizim bir logo çok rahat NEON olurken, degrade’li (tram) bir logo için NEON tabela düşünmek anlamsızdır. Germe tabelalarda tasarım rahat ve serbesttir. Yine de kurumsal kimlik ön plandadır. Pleksi harf kesme işleri de olabilir. Alikobalt kullanılacak ise firmanın renkleri uygun olması sağlanmalıdır.
Megalight
Trafiğin hareketli olduğu noktalarda yer alan ve kampanyaları büyük ve göz alıcı bir şekilde sergileyen megalight reklam panoları, ziyaretçilere hitap eden yüksek mesaj konumundadır. AVM ziyaretçilerinin yanı sıra ana yol civarındaki trafik ve yayalara da erişim sağlar.
Bayrak / Flama / Bez Afiş
Özel logolu, şirketlere özel bayrak imalatı, satışı ve özel flama imalatı, özel afiş ve özel pankart gibi kişiye veya organizasyona özel desenlerin olduğu çalışmalarımız, dijital tekstil baskı makinelerinde film ve şablon kullanmadan direkt olarak kumaşa basılmaktadır. Bu yeni teknikle üretim maliyetleri film ve şablon gerekmediği için son derece ekonomiktir ve üretim süresi ise oldukça hızlı hale gelmiştir.
Işıklı/ışıksız tabela
Işıklı tabela nedir?

ışıklı tabela karşıyaka

karşıyaka tabela

Işıklı table ışığını arttırmak veya karanlık ortamlarda görünebilirliliğini sağlamak amacı ile tabelaların florsan, led, neon, spot gibi aydınlatma materyalleri ile ışıklandırılarak üretilme şeklidir. Kullanılacakları mekana göre pleksi ışıklı tabela, vinil ışıklı tabela, paslanmaz ışıklı tabela, led ışıklı tabela ve neon ışıklı tabela çeşitleri mevcuttur.
Işıklı tabela alüminyum kasa ile çevresi dönülüp, demir iskelet ile dayanıklılığı arttırılan, aydınlatması led ışıklı yada florasan ile sağlanan ışıklı tabelalar, dış yüzeyi müşterinin isteğine göre tasarlanan değişik tabela çeşididir.

Özellikleri

· Gece görünülür olması
· İstenilen ebatta üretilmesi
· İstenilen renklerde üretilir
· Florasanlı veya led ışıklı olması
· Led özelliğinde ekonomik olması

Işıksız tabela nedir?

Genellikle aydınlık ortamlarda kullanılan veya ışıklı tabelaya ihtiyaç duyulmayan mekanlarda tercih edilen. Işıksız tabela çeşitidir tabelalar, pleksi ışıksız tabela, vinil ışıksız tabela, paslanmaz ışıksız tabela, dekota ışıksız tabela, ahşap ışıksız tabela çeşitlere sahiptir.

Özellikleri

· Işıksız olması
· İstenilen ebatta üretilmesi
· Vinil ve farklı malzeme özelliğinde yapılması
· Aydınlık mekanlarda tercih edilmesi
3d Çizim ve Modelleme Stand
Fuar Standınız sizin katılmış olduğunuz fuardaki iş yerinizdir. Firmamız size özel kurumsal tasarıma sahip ürün standları yapmaktadır. Fuarda ve istediğiniz mekanda size özel tasarım standı ortaya çıkararak üretimide yapmaktadır.

3d Çizim Hazırlanması

3d Modelleme ile stand çiziminiz size özel yapılır ve iş bitiminde imalata geçilir. İsteğiniz üzere standın iç ve dış görsellleri dijital baskı ile görseller basılır. Kurulumu ise firmamız tarafından montaj ücreti ile size sunulmaktadır.

3d modelleme nedir?

· 3d boyutlu görsel oluşmasına sağlar
· İşinizin önceden nasıl olacağını gösterir.
· İmalattan önce değiştirilebilme imkanı

Sıra Stantlar

Sıra standlar, tek tip malzemeler kullanılarak, fuar organizatörü veya onunla anlaşmalı kurumlar tarafından fuar katılımcılarına hazır olarak sunulmaktadır.
Modüler Standlar

Modüler standlar, alüminyum malzeme ve Truss sistem gibi malzemelerle kurulan demonte fuar standlarıdır.
Bu standların, modüler sistemle kurulup, renk, görsel ve uzay çatı tasarımlarla uygulanabilen fuar standlarıdır. Bu çözümün dezavantajı rakiplerinizinde benzer çözümü kullanması riskinden dolayı fuar standınızın size özel olma imkanının azalmasıdır.
Özel Standlar

izmir tabelacı

vitrin süsleme izmir

Özel standlar tamamen firmaya özel olarak tasarlanmış ve firmanın sektörel imajına ve marka değerine son derece olumlu katkı yapan standlardır. Özel standlar genellikle ahşap malzeme, profil demir konstrüksiyon, alçıpan ve bir çok yapı ve dekorasyon malzemesi kullanılarak tarsarlanıp uygulanır.
Size özel standlar, sektörel tüm fuarlarda gerek tasarımı, gerekse uygulama kalitesi bakımından farklı modüler standlardan çok daha modern ve dikkat çekmektedir.
Standlar firmanın vitrinidir. Fuar ziyaretçisi, ilk göz temasını firma ile değil, firmanızın standı ile kurar. Bu açıdan, özel stand tasarımı ve seçimi üzerinde çok dikkatli durmak ve bütçenin el verdiği imkanlar ölçüsünde özel dekorasyon standı yaptırmak son derece önemli ve gereklidir.
Özel Stand kurmanın avantajı firmanıza özel tasarım ve uygulama ile rakiplerinizden değişik ve öne çıkmaktır.
Çünkü fuar ziyaretçisi, firma imajı ile kurumsal stand farkını aynı düzeyde algılar.