0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Okul Tabela İzmir

22 Mart 2016
611 kez görüntülendi
Okul Tabela İzmir

Okul Tabela İzmir

Okul Tabela Yönetmeliğine Uygun Tabelalar Nasıl Olmalı
Okul, insanın kişisel ve kültürel gelişimi, bilgi donanımlarına sahip olduğu eğitim kurumlarına verilen isimdir. Okul hayatımız altı yaşlarından başlayarak ortalama 25 yaş civarına kadar süregelen bir süreci yansıtmaktadır. Ticari bir amaca hizmet etmeyen tamamen kişisel gelişimin her evresini öğrendiğimiz bu kurumsal yapılar da bir ticari işletme gibi kendini tanıtma adına tabela kullanmaktadır. Okul Tabelasının üretiminde resmi bir kurum olması hususu ile bir yönetmelik baz alınmaktadır. Okul Tabela yönetmeliğinin ana amacı, Bakanlık merkez ve taşra teşkilatı ile her tür derecedeki resmi, özel okul ve kurumlar ile azınlık ve yabancı okulların tanıtım uygulamalarına ilişkin usul ve esasları düzenlemektir.

izmirde okul tabela

okul tabelası izmir

Okul Tabelalarında, okul öncesinden başlayıp, ortaokul ve liselerin tanıtımında kullanılmak üzere tasarlanmış olan tabelalar ilgili yönetmelik şartları baz alınarak tasarlanmaktadır. Okul Tabelası yapılırken özel okullar için tasarlanan tabelalarda yönetmeliğe uygun bir şekilde “özel” kelimesinin ön ad olarak kullanılması gerekmektedir. Okul Tabelası olarak sadece dış tabela değil, okul binası içerisinde de yönlendirme, bilgilendirme tabela üretimleri de yapılmaktadır. İzmir Tabela, çevre ilçelerde ün yapmış, kurumsal firmalara hizmet sunduğu gibi okullara da tabela hizmetini sunmaktadır.
Milli eğitim bakanlığı kurumlarda görevli olan öğretmen, müdür, müdür yardımcısı gibi okul mensuplarının odaları, derslikler, atölye, toplantı odası, kütüphane, laboratuar gibi bölümlerin kapı girişlerinde bulunan tabelalar yazım kurallarına uygun ve büyük temel harfler yazılmak sureti ile hazırlanmaktadır.
İzmir Tabelacı, yönetmeliğe uygun olmayan hiçbir tabela tasarımını hazırlamamaktadır. Tüm tasarımlar yönetmeliğe uygun şekil ve renklerde tasarlanmaktadır.
Reklam İzmir’de bizim işimiz. Bu bilinç ile sunduğumuz hizmetin kalitesini Okul Tabelaları üzerinde de çok net olarak gözlemleme imkânını sizlere sunmaktayız. Okul tabelası talep eden bir okulun ilgilileri ile görüşüldükten sonra tüm ihtiyaçlar belirlenerek gerek iç, gerek dış tabelalar uygun fiyat ve üst düzey kalitede hazırlanarak montajı firmamız bünyesindeki uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir.
Okul adının en iyi şekilde temsil edilmesi amacını güden işletmemizden aldığınız hizmet neticesinde firmamızdan memnun kalacaksınız. Eğitimin insan hayatındaki önemi ve değeri paha biçilemez, bir eğitim kurumuna nitelikli bir hizmeti sunuyor olmamız da firmamızın kalitesinin en iyi göstergesidir.