0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Narlıdere Tabela

20 Ocak 2016
432 kez görüntülendi
Narlıdere Tabela
izmir narlıdere tabela

izmir tabela

İzmir İli Narlıdere İlçesinde Tabela, Reklam, Matbaa İşleri Konusunda Hizmet Veren Firmamız; 2006 yılından beri Uygun fiyat, Kaliteli hizmet ve Ayinesi iştir kişinin Lafa Bakılmaz düsturu ile hareket etmektedir. Globalleşen Dünyada Artık sınırların çok ta önemi yoktur. İnternet üzerinden odaklı olarak müşterilerine ulaşan İzmir tabela As Reklam, 7 Gün 24 Saat Hizmet vermeyi sürdürmektedir. Sizlere Telefonunuz kadar yakınız; 0 553 501 83 41 dilerseniz siz çaldırın biz arayalım.

Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Totem ve bunların dışında;

İzmir Narlıdere’da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Narlıdere Neon Tabela
Narlıdere Krom Kutu Harf
Narlıdere Kabartmalı Tabela
Narlıdere Işıklı Tabela
Narlıdere Işıksız Tabela
Narlıdere Baskı, Folyo, Dijital Baskı
Narlıdere Alüminyum Kutu Harf
Narlıdere One Way Vision
Narlıdere Cam Reklam Kaplama
Narlıdere Cephe Giydirme
Narlıdere Pleksi,
Narlıdere Kompozit Tabela
Narlıdere Polikarbon Tabela
Narlıdere Reklam Bayrakları
Narlıdere Yön Tabelaları
Narlıdere Totem Tabela
Narlıdere Araç Kaplama
Narlıdere Eczane Tabela
Narlıdere Krom kutu harf Tabela
Narlıdere İnşaat Tabela
Narlıdere Şantiye Tabela
Narlıdere Totem Tabela
Narlıdere Kutu harf Tabela
Narlıdere Led Tabela
Narlıdere Vinil Germe Tabela
Narlıdere El ilanı dağıtım
Narlıdere Açılış organizasyon
Narlıdere Broşür baskı
Narlıdere El ilanı baskı
Narlıdere kurumsal kartvizit
Narlıdere Logo tasarımı
Narlıdere Web sitesi yapımı
Narlıdere web site tanıtımı
Narlıdere seo
Narlıdere promosyon malzemeleri

Narlıdere, Anakent sınırları içerisinde yer alır. DoğusundaBalçova, batısında GüzelbahçeMenderes İlçesi, kuzeyinde İzmir Körfezi ile çevrelenir. İlçenin yüzölçümü 63 km²’dir. Bağlı köyü ve beldesi bulunmamaktadır. 2007 Yılı sayımına göre nüfusu 61.455’dir.2008 yılına göre ise 63.020’dir. İlçesi, güneyinde

İlçede 9 İlköğretim Okulu, 3 ortaöğretim kurumu bulunmakta; 6.829 öğrencinin eğitim gördüğü bu okullarda 372 öğretmen görev yapmaktadır. İlçede sağlık hizmetleri, 3 sağlık ocağı ve 1 sağlık evi tarafından verilmektedir. Narlıdere, prestijli konut alanlarının hızla geliştiği bir yerleşim yeri özelliği kazanmıştır. İlçede 1.500 civarında konut jeotermal enerjiyle ısıtılmaktadır.

Narlıdere ilçesinin sınırları içinde ayrıca olimpik yüzme havuzu vardır. Bu yüzme havuzu yirmi üçüncüsü İzmir’de düzenlenen Universiade oyunlarında ihtiyaç duyulduğundan yapılmıştır. Güney Deniz Saha Komutanlığı, Ege Ordu Komutanlığı, Narlıdere Kışlası ve lojmanları da Narlıdere’de bulunmaktadır.

Narlıdere Şehitliği, Kurtuluş Savaşı döneminde canlarını vatan uğruna veren gençlerin anısına yapılmış olup Atatürk Kültür Merkezi’nin karşısındadır.

Atatürk Kültür Merkezi, Narlıdere’deki en büyük kültür tesisi olup içinde düğün salonu da bulunmaktadır.

Modern pazaryeri, diğer beldeler için örnek alınan bir pazaryeri projesidir. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında 1056 konutluk Narkent toplu projesi sedece İzmir’e değil Türkiye’ye örnek bir kentsel dönüşüm modeli olarak Narlıdere’nin en güzel sırtlarında yükselmektedir.

Narenciye ve çiçekçilik, Narlıdere’nin en büyük gelir kaynaklarını oluşturmaktadır. Bölgenin en büyük narenciye bahçelerine sahip ilçemiz, sera çiçekçiliğinin de önemli merkezlerinden birisini oluşturmaktadır. Konumu itibariyle sanayi tesisi bulunmayan ilçemizin gelir çeşidini artırma çalışmaları yapılmaktadır.

 

Narlıdere tabela olan çok firma olduğunu ve bir çok kişinin bu kalitesi düşük firmaları tercih ettikleri için pişman olduklarını ve tekrardan masraf yapmak zorunda kaldıklarını biliyoruz. Ancak sizlerde İzmirde tabelacı arayışına son verip en iyi tabela İzmir firması ile tanışıp sizlere uygun tabelayı yaptırmak için http://www.karsiyakatabela.com/ ile atağa geçebilirsiniz.

İrtibat Numaramız : 0 553 501 83 41

Mail : info@karsiyakatabela.com