0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Led Tabela

29 Ekim 2017
9 kez görüntülendi
Led Tabela

Led Tabela Kayan Yazı

Led tabela kayan yazı sistemleri İzmir Led Tabela ile günümüz şartlarına uygun olarak görsellik, estetik, ilgi çekici ve kullanımı kolay tabela sistemleridir. İzmir Led tabela kayan yazı sistemlerinin en çok tercih edilen reklam aracı olmasının birçok sebebi vardır. En önemli ve göz ardı edilemeyecek bir özelliği ise İzmir kayan yazı sistemi ile diğer tabelalar gibi sınırlı sayıda değil sınırsız sayıda görsel içerik tanıtma olanağı sunmasıdır.

Led Tabela İzmir; yüksek aydınlatma gücü sayesinde geceleri olduğu kadar gündüzleri de aydınlık sağlar ve işletmenizin reklamını, kampanyalarını günün her saati canlı tutar. Bu sistemin bir diğer özelliği ise renk çeşitliliği ve zenginliğidir. Bu sayede reklamlarınızı ilgi çekici bir şekilde ya da tamamen zevklerinize uygun olarak yayınlama imkânı elde edebilirsiniz.
Led tabela kayan yazı sistemleri sadece özel işletmeler için değil, halka açık birçok alanlarda da kullanılmaktadır. Led tabela yapımı için kullanılan malzemelerin ekonomik ve tedarik etmesi kolay olması sebebi ile şu an en çok tercih edilen reklam aracıdır.

Karşıyaka Led Tabela

Eğer sizler de işletmenizde en iyi reklam aracı olan led tabelayı tercih etmek istiyor fakat hala fiyat konusunda tereddütleriniz var ise sizlerde web sitemiz üzerinde inceleme yapabilir bizimle iletişime geçerek led tabela fiyat hesaplaması yapabilirsiniz. Bunun için sizden hiçbir ekstra ücret talep edilmeyecektir. Yapmanız gereken tek şey istediğiniz tabelanın boyutlarını, metnin rengini ve metni yazmanız olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

İzmir Led Tabela

Reklam sektöründe uzun yıllara dayanan engin tecrübesi ile sizlere hizmet veren firmamızın yenilikçi anlayışı ile sürekli yenilenen teknik ekipmanları ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. İzmir Led Tabela yaparken uygulanan en önemli işlem led yerlerinin mükemmel bir biçimde delinmesi işlemidir. Firmamız ise bu işlemi yaparken kullanılabilecek olan en önemli teknoloji harikası led tabela malzemelerini kullanmaya özen göstermektedir. Tam otomatik CNC makinelerimiz ve son teknoloji ürünü bilgisayarlarımız bunun ispatıdır.

Led Tabela Fiyatları

Led tabela siparişi aldığımızda öncelikli olarak uyguladığımız işlem kendi bilgisayarlarımızda alanında uzman kadromuz tarafından verilen siparişe en uygun olacak şekilde Led Tabela İzmir devre şemasının çizilmesi işlemidir. Bu işlem herkes tarafından yapılamayacağı gibi oldukça zahmetli bir işlemdir. Ayrıca led tabela devre şeması çizildikten sonra kesinlikle hiçbir zaman tasarlanan şemanın çalışıp çalışmayacağı test edilmeden diğer işleme geçilmez.

izmirde led tabela

led tabelacı

Sizler de firmanız için led tabela kullanarak küçük yatırımlar ile büyük reklamlar yapabilirsiniz. Firmamızın uzun yıllardır tek amacı müşteri memnuniyeti olması sebebi ile sizlere en uygun fiyatları sunmaktayız. Sizde led tabela sahibi olmak istiyorsanız web sitemiz üzerinden standart Led Tabela fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca size özel siparişlerinizi hazırlatma olanağınız da mevcuttur. Ve sipariş vereceğiniz tabelanın fiyatı hakkında önceden bilgi almak da mümkündür. Bunun için yapmanız gereken web sitemiz üzerinden fiyat hesaplama aracı ile istediğiniz tabelanın boyutlarını, metnin rengini ve metni girmeniz yeterli olacaktır. Bizi tercih edeceğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi sunarız.

Led Tabela Fiyatları

96 cm X 48 cm Tek Yön Kırmızı Renkli Led Işıklı Tabela Fiyatı : 700 TL + KDV

96 cm X 48 cm Çift Yön Kırmızı Renkli Led Işıklı Tabela Fiyatı : 1300 TL + KDV

96 cm X 32 cm Tek Yön Kırmızı Renkli Led Işıklı Tabela Fiyatı : 500 TL + KDV

96 cm X 32 cm Çift Yön Kırmızı Renkli Led Işıklı Tabela Fiyatı : 900 TL + KDV

64 cm X 32 cm Tek Yön Kırmızı Renkli Led Işıklı Tabela Fiyatı : 350 TL + KDV

64 cm X 32 cm Çift Yön Kırmızı Renkli Led Işıklı Tabela Fiyatı : 650 TL + KDV

Led Tabela Sorularınız

Led Tabela Fiyatları Nedir
Bu Sayfamızda Ayrıntılı fiyat listemiz mevcuttur. Dikkatlice bakınız.
Led Tabela Yağmurda Bozulur mu?
Piyasada bir çok tabelacı iç mekan led tabela malzemesini dış mekan diye satıp sizi kandırıyor. Tabii ki iç mekan malzeme suya dayanıksızdır. Biz tüm müşterilerimize sadee dış mekan ürünü satıyoruz ve şimdiye dek böyle bir şikayetle karşılaşmadık.
Led Tabelamın Yazılarını Nasıl Değiştirebilirim?
Sizlere Led Tabelanız ile birlikte program Cd'si veriyoruz. Programın kurulumu ve kullanım şekli internette mevcut.