0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kutu Harf

25 Ocak 2016
375 kez görüntülendi
Kutu Harf

İzmirde Tabela Firması denince arama motorlarında bir çok sayfa çıkmaktadır. İzmirde Tabelacılar ile ilgili bir oda olmamasına karşınmaalesef bu husuta herhangi bir kurum ya da kurulışun bir işlem yaptığıda görülmemektedir.

led ışıklı kutu harf

izmir tabela

Firmalarda genelde kurumsal bir yapı da yoktur. Şahsiyetçi ve kişisel çıkarlar dahilinde egolarına hapsolmuş kişilerin çokluğu gözlemlenmektedir.
Bunun bir nedenide bu işi yapmakta olan kişilerin eğitimsiz, bilinçsiz, görgüsüz kişilerin çokluğudur. Öyle azdır ki gerçekten eğitimli, hakkaniyetli bir tabelacı bulmak,
buldunuzmu zaten eğer sizde aynı şekilde hakkaniyetli biri iseniz, fiyat politikasına bakmadan çalışmanızı öneririm. Zira bu tarzdaki kişiler diğerlerinden farklıdır. işlerini düzgün yaparlar.
Söz gelimi bir örnek vereyim. Bir Tarihte eleman almıştım yanıma bayaa dolgun ücrette veriyordum. Benim internet ortamında nasıl müşteri bulduğumu öğrendi, tanımda çalışırken google arama motoruna reklam verdi.
Benden aldığı haftalıkla yanımda çalışırken bana rakip oldu. Kendisine bunu sorduğumda ise bunda kızacak birşey olmadığını, ekmek parası kazandığını söyledi. Ben kendisine maaş veriyordum fazla fazla ama yetmemiş paşamıza demek ki..
Tabelacılık sektöründe çalışanların büyük çoğunluğu genellikle içki, cigara, fuhuş, pavyon ve neredeyse tüm kötü alışkanlıklara bulaşmış; bu alışkanlıkları erkekliğin en önde gelen değerleri gibi görmektedirler.
Öyle ki bu alışkanlıklarını yaparken aile varlıklarını bile unuturlar. Evde çoluk çocukları aç, perişan olabilir ama onlar içki ve pavyon alemlerinden bir türlü beri gelmezler.
Erkektirler ya!
Burada amacımız belli bir sektörün çalışan gerçekemekçilerini yermek değildir.
Amacımız iyi insanların iyi insanlara çalışması, herkesin dengine işyaptırması ve dengi ile muhatap olmasıdır.
Şimdi siz helal kazanmışsınız, tabelacının birini çağırmışsınız iş veriyorsunuz ama helal yoldamı harcayacak bilmiyorsunuz.. Bu büyük bir ikilemdir.
Paranızı nasıl kazandığınız kadar nerelere harcadığınız da önemlidir. Zira iyi insanlara harcarsanız, iyi iyiyi doğurur. Kötü de kötüyü doğurur. Bu asla değişmez bir denklemdir.
Hırsız her zaman hırsızdır. Başkasının emeğine ekmeğine, çoluk çocuklarının rızkına bir kez göz diken, bunu daha sonra da yapar.
Aslına çeker kişi.. Necis ise necistir. Mis ise mis.. Necis pis kokar. mis ise misk kokar.
Siz Misklere layık iseniz misk kokasınız.