0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

krom harf izmir

19 Ocak 2016
375 kez görüntülendi
krom harf izmir

Totem tabela, işyerinin önlerine dikilen ve değişik yönlerden görülmesini elde eden bir tabeladır.Temel olarak yere monte edilerek konumlandırılır.çoğu zaman iki yöndende görülecek şekilde çift taraflıdır fakat istenildiğinde 3 yada 4 cepheli olarakta üretimi yapılabilir.

ışıklı tabela karşıyaka

karşıyaka tabela

Totemin avantajı, yüksekliği ve yola yakın konumlandırılması sebebiyle uzak mesafedenden görülebilmesidir.Totem yaptıracak firmaların dikkat etmesi gerekenler:Totem tabela’yı konumlandıracak yeri doğru seçmekdir.

Krom Harf İzmir Tabela özellikleri açısından onlarca yıl arkanıza bakmadan kullanabileceğiniz bir bağırsak belde tanıtım panosudur. Led ışıklandırma ürünlerinin ömrü led firması garantisi altındadır. Reklam sektöründe kılavuz firmalardandır.
Metal karkas hakkında alüminyum kompozit uygulanarak müstahzar bir menüboard panodur.
Pano üzerindeki yazgı bir numara dershane dökme yük pleksiglass malzemeden kutu kod olarak hazırlanmıştır
Harflerimizin içerisinde silikonlu (su geçirmez) birinci klas aydınlatma ürünleri kullanılmıştır.
Harfler içeriden 10mm kalınlıkta dekota malzemenin panoya monte edilmesiyle sabitlenmiştir.
Menüboard resimleri faziletli çözünürlüğünde olan sine uzay başkişi ile hazırlanmıştır.

Totemin konumlanacağı yere nazaran totemin uzunluğu, büyüklüğü ve küçüklüğü daha iyi belirenip, imalatı o ölçülere uygun yapılmalıdır.Totem tabela’nın monte edileği yerin beton dökülerek güçlendirilmesi gereklidir. İzmir Tabelacı Totemin rüzgar ve fırtınalı havalarda yıkılmaması için iskeletinde dayanıklı ve yeterli araç-gereç kullanılması gerekmektedir.

izmir tabela reklam

Aliağa Tabela

Açık tarz reklamları, reklamcılıkta kullanılan umumi bi terimdir.Bu had reklamcılık alanını dış mekanla sınırlamıştır.Doğrusu boğunuk alanların dışında kalan her türlü reklamcılığa denir.

Peki açıkhava reklamcılığına ne reklam malzemeleri girer: sakaf tabelası, dükkan tabelaları, uzay üzerine asılan prandalar benzer biçimde malzemelrin yanında, Dükkanların yahut arabaların camlarına yahut mukannen yerlerine yapıştırılan folyolar, otoyollardaki bilbordlar, kombine kıyas araçları üstündeki reklamlar(araç giydirmeler), yapı yüzü, duvarı giydirmeleri şeklinde hoşgörülü bir alanda yapılan reklam ve reklamasyon işleri girmektedir.

ALUMİNYUM OYMA aydın TABELA
Aluminyum Tabela, Aluminyum levhaların royter tezyifkâr maruz bi cihaz yardımıyla kesilerek mergup ölçülerde kenarlarının bükülmesi ve elektrostatik boya ile matlup renkte boyandıkdan sonrasında oyma işleminin yapıldığı kısımların bâtın taraflarından umumi olarak pleksiglas isminde olan erke sızdıran bir dolaşma araç-gereç ile kapatılarak, daha önceden hazırlanmış olan floresan lamba döşeli yanay şase iskeletli kasanın hakkında oturtulmak sureti ile montajlanması ile oluşan bir tabela çeşididir.

Aluminyum ziyalı tabela, umumi olarak dış mekanlarda tercih edilmektedir.

ALÜMİNYUM TABELA YAPTIRACAK FİRMALARIN,

1-)Tabelanın ötede foto problemlerine hakkında kapaklı bir mekanizmaya iye olması gerekir.

2-)Mevcut alüminyum levhanın, özetle tabelanın elektrostatik boya ile boyanmış olması gereklidir.Çünkü elektrostatik boya, araçlarda kullanılan boya özellikleri taşımış olduğu için güsevinç ve aut mekandan ati etkilere kat dayanıklıdır.

3-)Aluminyum levhanın kalınlığının tabela büyüklüğü itibarıyla değişmesi gereklidir.Örneğin önemsiz bir tabela için 1,5 mm(eni 1 metreden azca), midi ve heybetli tabelalar için(eni 1 metre yi geçerse) 2,5 mm olmasına özen etmesi gerekmektedir.