0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Karşıyaka Işıklı Tabela

20 Ocak 2016
364 kez görüntülendi
Karşıyaka Işıklı Tabela
izmir tabela

izmir tabela

İzmir İli Karşıyakaİlçesinde Tabela, Reklam, Matbaa İşleri Konusunda Hizmet Veren Firmamız; 2006 yılından beri Uygun fiyat, Kaliteli hizmet ve Ayinesi iştir kişinin Lafa Bakılmaz düsturu ile hareket etmektedir. Globalleşen Dünyada Artık sınırların çok ta önemi yoktur. İnternet üzerinden odaklı olarak müşterilerine ulaşan İzmir tabela As Reklam, 7 Gün 24 Saat Hizmet vermeyi sürdürmektedir. Sizlere Telefonunuz kadar yakınız; 0 553 501 83 41 dilerseniz siz çaldırın biz arayalım.

Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Totem ve bunların dışında;

İzmir Karşıyaka’da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Karşıyaka Neon Tabela
Karşıyaka Krom Kutu Harf
Karşıyaka Kabartmalı Tabela
Karşıyaka Işıklı Tabela
Karşıyaka Işıksız Tabela
Karşıyaka Baskı, Folyo, Dijital Baskı
Karşıyaka Alüminyum Kutu Harf
Karşıyaka One Way Vision
Karşıyaka Cam Reklam Kaplama
Karşıyaka Cephe Giydirme
Karşıyaka Pleksi,
Karşıyaka Kompozit Tabela
Karşıyaka Polikarbon Tabela
Karşıyaka Reklam Bayrakları
Karşıyaka Yön Tabelaları
Karşıyaka Totem Tabela
Karşıyaka Araç Kaplama
Karşıyaka Eczane Tabela
Karşıyaka Krom kutu harf Tabela
Karşıyaka İnşaat Tabela
Karşıyaka Şantiye Tabela
Karşıyaka Totem Tabela
Karşıyaka Kutu harf Tabela
Karşıyaka Led Tabela
Karşıyaka Vinil Germe Tabela
Karşıyaka El ilanı dağıtım
Karşıyaka Açılış organizasyon
Karşıyaka Broşür baskı
Karşıyaka El ilanı baskı
Karşıyaka kurumsal kartvizit
Karşıyaka Logo tasarımı
Karşıyaka Web sitesi yapımı
Karşıyaka web site tanıtımı
Karşıyaka seo
Karşıyaka promosyon malzemeleri

Karşıyaka İlçesi İzmir Hakkında Kısa Bilgi

Karşıyaka: 1990 sayımına göre toplam nüfusu 345.734 olup, 345.360’ı ilçe merkezinde, 374’ü köylerde yaşamaktadır. Merkez bucağına bağlı 2 köyü vardır. Yüzölçümü 109 km2 olup nüfus yoğunluğu 3172’dir. Doğusunda Bornova, güneydoğusunda Konak, batı ve güneyinde İzmir körfezi, kuzeyinde Çiğli, kuzeydoğusunda Manisa ili yer alır. Büyük bir hızla büyüyen Karşıyaka, il merkezi ile birleşti. Birçok sanayi tesisi olan ilçenin köylerinde tarım yapılır. Başlıca tarım ürünleri mandalina olup, ayrıca az miktarda pamuk, zeytin, patates, buğday, üzüm ve arpa yetiştirilir. Osmanlı Devleti zamanında kurulan belediyesi, 1984’te yapılan düzenlemeyle İzmir Büyük Şehir Belediyesine bağlı bir ilçe belediyesi durumuna getirildi.
İzmir Körfezi’nin kuzeyinde bulunan Karşıyaka, körfezi bir gerdanlık gibi süsler. Eski Karşıyaka’dan günümüze eser kalmasa da, tarihi yalılarından hala ayakta olanları tüm görkemiyle sahil boyunca sizi karşılamaya hazır bekler. Karşıyaka bir efsanedir aynı zamanda ve efsaneye göre Zeus’un; oğlu Tantalos’u Yamanlar Dağı’ndaki bir yarıktan içeri attırarak yarığı kapattığı söylenir. Tantalos’un mezar kalıntıları da Bayraklı sırtlarındadır. Zeus’un Tantalos’u attığı yarığın ise, Karşıyaka’ya 24 kilometre uzaklıktaki Karagöl olduğu söylenir.
Karşıyaka, bugünkü adını almadan önce Cordelio olarak anılırdı. Haçlı ordularının baskınları sırasında Aslan Yürekli Richard’ın askerlerinin, komutanlarına olan sevgilerini göstermek için buraya “Cocur de Lion” adını verdikleri, Çakabey döneminde de “Karşı Sahil” anlamında “Karşı – Yaka” haliyle son şeklini aldığı söylenir.
Kordelya İzmir Karşıyaka’nın eski isimlerinden bir tanesidir. Karşıyaka’nın ismi Coeur de Lion’dan gelir. Fransızca Arslan-Yürek anlamında. III. Haçlı Seferinde Aslan Yürekli Richard’ın orduları Karşıyaka’da konaklamışlar ve o zamanlar ormanlık olan bu bölgeye Aslan Yürekli Richard’ın adı olan Cordelion adını vermişledir. Coeur de Lion zaman içinde Cordelieu, Cordelion ve Kordelya ve en sonunda Karşıyaka’ya dönüşmüştür. Bugün bile Kordelya adında birçok kafe semtte bulunmaktadır.

Karşıyaka tabela olan çok firma olduğunu ve bir çok kişinin bu kalitesi düşük firmaları tercih ettikleri için pişman olduklarını ve tekrardan masraf yapmak zorunda kaldıklarını biliyoruz. Ancak sizlerde İzmirde tabelacı arayışına son verip en iyi tabela İzmir firması ile tanışıp sizlere uygun tabelayı yaptırmak için http://www.karsiyakatabela.com/ ile atağa geçebilirsiniz.

İrtibat Numaramız : 0 553 501 83 41

Mail : info@karsiyakatabela.com