0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

izmir tabela firması

19 Ocak 2016
352 kez görüntülendi
izmir tabela firması

İzmir Dijital Baskı

dijital baskı izmir

izmir tabela

Kelime anlamı itibari ile baskının bilgisayar destekli dijital ortamlarda yapılması demektir. Biraz daha açıklarsak dijital baskı : hassas dijital ortamların birden çok sağlayıcı desteğiyle dijital ortamda üretilerek bez, kumaş naylon vb. yüzeylere yazılma işini yapan alet, iş gücü sonucunda ortaya ürün çıkarma işine denir. Firmamız baskı yapılabilecek hemen hemen her zemine gerek iç mekan, gerekse de dış mekan baskı yapabilmektedir.

CEPHE KAPLAMA (GİYDİRME)
Bina Cephe Kaplama/Cephe Giydirme, her türlü binanın dış yüzeyinin özel tasarlanmış görsel ile kaplanmasıdır. Firma reklamı, resim, renkli görseller şeklinde uygulamalar yapılabilir. Uygulama binalarda farklı şekillerde yapılabilmektedir. Binanın bir yüzeyi tamamı ile kaplanabildiği gibi, her tarafında da kaplama yapılabilmektedir. Binanın cephesi cam ise, cam üzerine farklı uygulamalar yapılabilmektedir. One Way vision, folyo gibi farklı uygulamalar yapılabilmektedir. Binanın dış yüzeyi normal yüzey ise, özellikle mesh vinil olmak üzere, tüm binanın yüzeyi vinil veya branda ile kaplanabilmektedir.

ARAÇ KAPLAMA (GİYDİRME)
Araç reklamı nasıl yapılır; ARAÇ GİYDİRME işlemin yapılacağı Aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra üretime gelir. Araç Giydirme işinde uzman Grafiker arkadaşımız talep etmiş olduğunuz ARAÇ KAPLAMA
uygulamasını yapar. Araç Giydirme işleminin bu safhası çok önemlidir. Bu noktada yapılacak bir hatanın dönüşü yoktur. Yanlış baskı ( üretim ) montaj esnasında aracın üstünde kendini belli edecektir.
Bu noktada dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta Araç Giydirme işlemi yapılacak aracın; kapı kollarına, kapı aralarına, çıtalara, farlara, fitillere, anahtar deliğine, cam kenarlarına ve arka silecek diplerine herhangi bir yazının, logonun ve resmin gelmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir. Uygulama sırasında cast folyo kullanılmalıdır. Bu folyo hem uzun ömürlü, hem de aracınızın şeklini alıp kemikleşmektedir.

TOTEM ve TOTEMCİK TABELA
Birçok kurumsal firmanın totem ve totemcik tabelalarını yapmış olan firmamız, bu konuda oldukça tecrübeli ve deneyimlidir. Uzman ekibimiz ile 7 gün 24 saat tüm noktalara totem tabela montajı ve revizesi hizmeti vermekteyiz.

BAYİİ TABELALARI ve BAYİİLERE ÖZEL ÇALIŞMALAR
Bizimle çalışmaya başladıktan sonra bayiileşen birçok müşterimiz gibi, yeni hizmet vermeye başlamış olan birçok firmanında bayii ve franchising tabelalarının üretimi ve montajı
konusunda hizmet vermekteyiz, gerek hazır tasarımların üretim ve prototip aşaması, gerekse de kurumsal kimliğe uygun olarak 3D olarak modellenmesi firmamız tarafından
yapılmaktadır. Sizler de şehir veya km farkı gözetmeksizin, gözünüz arkada kalmadan bayii tabelaları konusunda firmamıza güvenebilirsiniz.

Müşterilerimize esnek çözümler, yapıcı hedefler, çözüm odaklı projelerde ve uygun hedef kitlelerine verilecek hizmet konusunda destek noktasında çözüm ortağınız olarak karşınızdayız.

Bununla birlikte karşı tarafın ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi, devamlı değişim gösteren bu ihtiyaçlara karşı çözüm bulunabilmesi için yenilikçi ve yaratıcı tasarımları, tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

“Reklamcılık” sektöründe 13 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız siz müşterilerimize tasarım ve dizayn sınırı olmadan istediğiniz her türlü açık hava reklam materyalleri, tabela ve dijital baskı hizmetlerini, profesyonel ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile sunmaktayız.

– Firmamız bünyesinde, hem cephe giydirme, hem tabela, hem de dijital baskı hizmetlerini sunmaktadır. Bu hizmetlerin hepsini farklı firmalardan tedarik etmek yerine, firmamız ile iletişime geçerek, tüm ihtiyaçlarınızı tek elden çözüme ulaştırabilirsiniz.

– İzmir ve Tüm Türkiye genelinde yaptığımız bayi tabelaları hakkında bilgi almak ve seri tabela imalatı için teklif almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ ?
Tabela, Araç Kaplama, Dijital Baskı, Cephe Giydirme, Bayrak Flama, Matbaa, Uyarı Levhaları, Grafik Tasarım, Promosyon Konusunda Hizmet Vermekteyiz.