0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Dış Cephe Tabela

08 Şubat 2016
556 kez görüntülendi
İzmir Dış Cephe Tabela

Dış Cephe Tabela İzmir

1- Açık hava reklamcılığı İzmir (outdoor adverting), ev dışı tanıtımları olarak tanımlanabilir.
2- Reklam veren Firmaların gözünde etkinliğinin giderek arttığı açık hava mecrası üç boyutlu kullanılabilen ve uzman tasarımcıların yaratıcılıklarını daha özgür ve detaycı kılabilen bir alandır.
3- Açık hava ortamları, bilinçli bir şekilde, doğru hedef yerinizin olduğu bölgeler de kullanıldığında kişilerle etkileyici bir marka iletişimi sağlayabilmektedir.
4- Açık hava mecralarında izmir tabela firması dikkat edilmesi gerekli en önemli noktalardan biri iletilmek istediğiniz mesajın doğru yerde, doğru font büyüklüğünde konumlanması ve görsel ile desteklenmesidir.
5- Açık hava Reklam izmir yerleri tabelacı izmir en büyük problemi net bir ölçümleme yapılamamasıdır. Fakat buna karşın karşıyaka tabela algılama oranı oldukça yüksektir.
6- Açık hava yerleri tüketiciler tarafından bir diğer tanıtım türlerine göre daha fazla akılda tutulabilmektedir. bayanların bu tasarım çalışmaları daha fazla görmesine etmesine karşın erkekler daha çok etkilenebiliyorlar. Açık hava reklamcılık İzmir de o kadar eski olmamasına karşın satın alma kararı karşıyaka tabela çok çabuk fark edilmiştir.
Açık hava mecraları denildiğinde akla ilk gelen ortamlar şunlardır;

ışıklı ve ışıksız tabela

izmir tabela

Billboard Reklam izmir; Firmaların hedef kitlelerine ulaşabilmeleri için alsancak tabela kullandıkları, açık hava reklamcılığının en etkili mecralarından biridir. Bilboard tasarımları özellikle büyük kentlerde, şehrin araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bulunurlar. Çoğu zaman 2 x 3,5 boyutlarında olup, 7 m2’lik bir yer kaplarlar. Tabelacı izmir Genellikle 10 parça halinde basılarak, parçaların tek tek bir araya getirilmesi suretiyle oluşturulurlar. İyi bir billboard’un ortaya çıkabilmesi için tasarımcı, matbaa ve billboard’u yapıştıran insanların ortaklaşa çalışması şarttır. Tabela Billboardlar iki şekilde kullanılır;
Işıklı billboard; Yaygın olarak kullanılan ve en iyi bilinen açık hava araçlarıdır.
Megalight ise; Şehir merkezinde en işlek noktalarda kullanılan çift yüzlü, ayaklı ve içten aydınlatmalı, tanıtım vitrinleridir. Değişik Boyutları ve göz seviyesinden yüksek bir noktada bulunması sebebiyle mesajını etkin bir dille hedef kitleye ulaştırabilmektedir. Megalightlar aylık ve yıllık kiralanabilinir.
Silindir Kuleler izmir Silindir kule, içeriden aydınlatmalı, 3 boyutlu yapısı nedeniyle 3 cephede 3 görsel yüzeyi olan izmir açık hava reklamı İki katlı olabilir ki bu 6 görsel yüzeye sahip olması demektir. Kendi etrafında dönebilme özelliği ile kavşak ve dönüş noktalarında modern ve etkili bir alandır.
Otobüs Durağı reklamları, Büyük Şehrin kalabalık caddelerindeki duraklarda bulunurlar. Araçların ve trafiğin durumuna göre yerleştirilirler. En eski açık hava tanıtım alanlarındandır. Işıklı Aydınlatma sayesinde 24 saat büyükşehir hayatında hizmet verirler. Aliağa Tabela; Outdoor tv’ler En Son teknoloji ürünü LED panellerle oluşturulan Outdoortv, açık hava reklamcılığında yeni bir dönem başlatmıştır.

led ışıklı kutu harf

izmir tabela

Outdoor tv Reklamları Araç ve yaya trafiğinin en yoğun olduğu bölgelerde, 20-40 m2 ‘lik boyutlarıyla, gece-gündüz parlak ve canlı renkleriyle firmaların hizmetindedir. Outdoortv’nin tercih edilmesinde en büyük etken network üzerinden anında erişim sağlanması ve o noktaya özel tanıtım yayınlayabilmesidir.
Ayrıca parklardaki banklar, binaların duvarları, uçan balonlar, otobüs kaplama ve araç kaplama ile yapılan tasarımlar da özellikle karşıyaka tabela kullanılan oldukça popüler alanlardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?