0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Yelken Bayrak

29 Ekim 2017
11 kez görüntülendi
İzmir Yelken Bayrak

İzmir Bayrak Reklam

Yelken Bayrak Reklamı Fazlasıyla esnek, dayanıklı ayrıca çok hafif bir reklam bayrağı türüdür. İzmir Yelken bayrak Üreticisi olan Karşıyaka Tabela; Alüminyum ve fiber malzemelerden üretilerek sizlere sunulan bu reklam bayrağı ürünü çeşidi, rüzgarla 360 derece dönebilme özelliğine sahiptir. Yelken Bayrağı genel amacı reklam, kampanya, duyuru ve özel kullanım amaçlı iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmesi ile tercih edilen reklam bayrağı çeşitlerindendir. Çok Hafif ve az yer kaplaması sebebiyle iş yerlerinin ve dükkanların önlerine rahatça yerleştirilir, sabah akşam kolaylıkla mağazaların içine alınabilir. İzmir Yelken Bayrak Gerek Alışveriş merkezlerinde gerekse iç ve dış mekanda rahatlıkla kullanılır ve müşterilerinize kendinizi ifade edersiniz.

İzmir Yelken Bayrak

İzmir Yelken Bayrak üretimi gereken reklam tasarım çalışmasının sadece bir yüzeye yapılması yeterlidir. diğer tarafından ise çalışmanın tersi gözükür. Reklam Bayrak İzmir firması olarak; sizin için dikkat çekici bir unsurdur. Görsel olarak firmanızın vizyonunu üst seviyede sergilemenizi sağlar. Kampanyalarınızı, İndirimli ürünlerinizi bunun yanı sıra iş yerinizi belli etmek için vazgeçilmez bir ürün olması hasebiyle belirtilmek istediğiniz mesajı daha net bir şekilde vurgulaya bilmektedir. Reklam bayrakları arasında sıkça tercih edilen reklam bayrakları Dijital baskı ile en kaliteli şekilde hazırlanarak kullanıcısına hazır olarak teslim edilmektedir.

İzmir Bayrakçı

İzmir Bayrak

Gerek açık alan yani dış mekanlarda kullanılımı olduğu gibi kapalı ve iç mekanlarda da rahatlıkla yelken bayrak kullanılabilmektedir. Yağmur, Rüzgar sıcak ve soğuk havadan etkilenmez. Çamaşır makinesinde ya da elde yıkanabilir. Boyası solmaz, Renginde azalma olmaz.

İzmir Yelken Bayrak Boyutları :

En sık kullanılan Yelken Bayrağı ölçülerimiz; reklam bayrağı, Plaj bayrak, dubalı bayrak, olta bayrak, yelken bayrak günümüzde artık tüm esnafın ve işyeri sahiplerinin dükkanlarında ve şirket önlerinde reklam dubası gibi kullandığı bir bayrak çeşitidir. Halk arasında ismi olta bayrak, yelken bayrak gibi geçen ve asıl ismi Plaj Bayrağı olan bu ürünün malzemelerini üreten Karşıyaka Tabela olarak ucuzluğu ve kaliteyi yan yana getirdiği tamamen kendi imalatımız olan plaj bayrağının tüm parçaları: Duba, bayrak, kamış ve bayrağın üzerindeki dijital baskısına varıncaya kadar garanti ve güvencemiz altındadır. Plaj bayrağı mağaza önünde, plajlarda, fuar standlarında, Alışveriş Merkezleri içinde ve dışında ayrıca firma tanıtımlarında kullanılır. İzmir Bayrak Reklam üreticisi olan firmamız hayırlı işler bol kazançlar diler.

Fiyat Listemiz

75x250cm bayrağı 300cm Alüminyum orjinal direği 20 Litre su dubası ile birlikte 80,00TL + KDV
75x300cm bayrağı 350cm Alüminyum orjinal direği 20 Litre su dubası ile birlikte 95,00TL + KDV