0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

izmir Araç Reklam

13 Şubat 2016
476 kez görüntülendi
izmir Araç Reklam

Her tür taşıt üzerine uygulanan reklam çalışmasına, vasıta giydirme, taşıt kaplama denir. kuruluşların otomobil, minibüs v.b.’lerin trafikte dolaştıkları müddetçe binlerce insan sebebi ile görülür. Bu da reklam açısından kaçırılmaz bir fırsattır. İzmir Tabela Firması Televizyon, radyo, gazete, mecmua tanıtımları ile kıyaslandığında hem zaman açısından hem de fiyat açısından vasıta giydirme, kurumlar için daha avantajlı olabilmekte. Giydirmeye ayıracağınız bütçe televizyon, radyo, gazete benzeri reklam mecralarında harcadığınız bütçenin çok fazla altındadır. Bir defa vereceğiniz bu ücret karşılığında, taşıt tanıtımları 5 – 7 yıl kadar kullanılabilmektedir.
araç giydirme çoğunlukla 3 biçimde yapılabilir;

izmir araç giydirme

izmir tabela

1-) Kapılara logo uygulaması
2-) Aracın yarısına görsel uygulama. (Lokal kaplama)
üç-) aracı komple giydirme
kuruluş taşıtlarının komple yada lokal giydirilmese izmir Tabela bile yalnızca logo çalışmalarıyla dahi etkin bir reklam mecrası olduğunu düşünüyorum. Kızımın iki yaşından beri pek çok markayı bu şekilde öğrendiğini söyleyebilirim. çevremizde her geçen gün daha çok giydirme hazırlanmış şirket taşıt görüyoruz. Bu da araç giydirmenin işe yaradığının bir göstergesidir.
Otobüs Reklamları Ne zaman Kullanılmalı?
İzmir Tabela Firması yerel halka ulaşım için en az bilboardlar kadar etkili ve göze çarpan bir reklam türü…
eğer aracın üzerini ilginç bir tasarımla da giydirmeyi başarabilirseniz bu reklamdan verim almamak olası değil. Otobüs reklamı çok fazla koordine olmadığı için milli kanallardan mahalli mecralara maalesef rahatlıkla ulaşılamamaktadır. Türkiye’de çok aşırı etkili kullanılmadığı da bir diğer gerçek.
Otobüs, minibüs ve taksi tanıtımları; taraf kaporta, yan camlar, geri kaporta ve geri camlar yada bunların birleşimi olmak üzere aracın değişik yerlerine alınan tanıtımlardan oluşmaktadır. Fiyatları da uygulanan alana göre değişmektedir.
İzmir Tabela Firması Marka bilinirliği, merak reklamları ve yayılmak için araçlar üzerindeki tanıtım tiplerini kullanımı çok makul bir seçim olur, lakin hangi yer için bu uygulamanın seçileceği hedef kitlenizi düşünerek seçilmeli.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?