0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Işıklı Tabela

24 Şubat 2016
521 kez görüntülendi
Işıklı Tabela

Çok çeşitli Ürün gamına ve kategorisin sahip bir tür olan ışıklı tabela üretimi, firmamızda da gelişen teknoloji ve çevresel değerler ile birlikte takip edilmekte ve uygulanmaktadır.

izmir de tabelacı

izmir tabela

İzmir Tabela Firması olarak; siz değerli müşterilerimize ailemizden biri gibi davranır, Asla manevi değerlerimizden taviz vermeden etik kurallar çerçevesinde ticaretimizi yaparız.

Küçük bir işletme sahibi bile olsanız iş yeriniz için ilk ihtiyaç duyacağınız şey dükkânınızın kimliği yerine geçecek tabeladır. Gelişen ve değişen teknoloji sayesinde tabela çeşitleri de oldukça geniş yelpazeye açılmıştır. Malzemesinden boyutlarına kadar farklı seçenekleri müşterilerimizin memnuniyetine sunuyor ve uzun ömürlü, özellikle de açık hava koşullarına dayanıklı tabelalar üretmekten vazgeçmiyoruz.

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına müşterilerimizin tüm seçenekleri gözden geçirmesine imkân veriyor ve doğru seçenekleri bir araya getirerek işletmesini farklılaşma imkânı sunuyoruz. Günümüzde de çok farklı şekilleriyle karşımıza çıkan ışıklı tabelalar müşterilerimizin özellikle son dönemlerde tercihleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Hemen her türlü tabela üzerine monte edilebilen ışıklarla ışıklı olma özelliği kazanan tabelalar yanında; yanlardan ışıklı, pleksi kutu harfli, fileli kutu harfli gibi çeşitleri ile de karşımıza çıkmaktadır.

Işıklı tabelaların kayan yazı içerenleri de günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Bu kayan yazıları yönetmemizi sağlayan ışıklı tabela programını kullanmak oldukça basittir. Firma çalışanlarımız tarafından program sistemi masaüstü bilgisayarınıza kurulur ve sistemin nasıl çalıştığı size anlatılır, kolaylıkla kullanımınıza sunulur.  Firmalara istedikleri zaman istediği yazıyı, istediği punto ve yazı stili ile veya animasyonla paylaşma imkânı sunan ışıklı tabela programı, üzerine saat ve tarih ekleme özelliğini de bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle de daha dikkat çekici bir tabela haline dönüştürmek için genellikle koyu bir arka zeminle birlikte montajını yapmaktayız.

Led ışıklı tabela, Floresan ışıklı tabela, Neon ışıklı tabela, İçeriden  ışıklı tabela, Dışarıdan ışıklı tabela, Kayar Yazı ışıklı tabela, Animasyonlu ışıklı tabela gibi kategorilere sahip olan bu üretim grubumuzu yine kendi bünyemizde üretmekte ve hizmetinize sunmaktayız.

Genel olarak aydın tabela yapımlarında farklı erke sistemi kullanarak yapılan tabela çeşididir. mahsus nurani tabelada kullanılan yöre tarafında ışıklandırma sistemi ile kullanılan makale yâda logoları her muhtelif ortamda haydi haydi görüp kavramak olabilir olur. aydınlık tabelaların hem ilk yüzünde hem bile kayırıcı yüzlerinde şavk sistemini geçiren pleksi, folyo veya vinil baskılar kullanılmaktadır. Konak Tabela, değişik olarak totem, çatı, cephe, celi üslup ve racon tabelası türlerinin genelinde ışık sistemi kullanılmaktadır.
Neden tercih Edilir?
Işıklı tabelalar da kullanılan floransan ile tenvir yapılan tabelalar da piyasa gücünün geniş çokça olması ve şavk gücünde herhangi bir temevvüç olmadan uzun yıllar kullanılması ile aydın tabela yeğleme edilmektedir. Hem konuşu canlılık kullanımı olması hem de maddi yönden avantajlı olarak aydınlık tabelalar günümüzde daha pıtrak tercih edilmektedir. aydınlık tabelalar da en mühim olan akşam görünümünün ne olduğudur. çünkü kişinin istediği ebatta ve görsellikte hazırlanmış olan ışıklandırılmış tabelaların hem gündüz hem de tün görünümleri farklı olmaktadır. aydın tabelalar hazırlanırken kullanılan florasanların nur gücü için bulunmuş olduğu lokasyon görüntüsüne ve mutlu tabelanın görselliğine enikonu kıymeti harbiye gösterilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?