0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Foça Led Tabela

21 Ocak 2016
387 kez görüntülendi
Foça Led Tabela
şantiye tabelası

izmir tabela

İzmir Foça’da Led Tabela Üretimi yapan firmamız İzmir Tabela As Reklam, her nevi led ışıklı tabelayı kendi bünyesinde yapar, nakil eder, montajını gerçekleştirir. Fiyat olarak çok ta pahalı olmamakla beraber piyasa mallarını kullanmaktan çekiniriz. Zira yaygın olarak su geçiren çin malı ürünler kullanılmakta ve ömrü az olmaktadır. bir mala bir kez ödeme yapmayıu düşünürseniz bizi arayın.

FOÇA’DA YAŞAM

İzmir iline bağlı Foça İlçesi, 30 ilçe merkezinden biridir. İlçeyi doğuda Menemen kuzeyde Çandarlı, batıda Ege Denizi, güneyde İzmir Körfezi çevreler. Yüzölçümü 228 km2’dir.
Yeni Foça, Bağarası, Gerenköy, Yeni Bağarası, Ilıpınar, Yeniköy ve Kozbeyli, Kocamehmetler Foçamızın mahalleleridir.
İzmir ili içinde en az yağış alan ilçelerden biridir. Hemen her mevsim poyraz ve batı rüzgarları eser. Temmuz ve Ağustos en sıcak aylardır. Sıcaklığın 35 dereceyi aştığı olur.
Foça içinde turizm ve balıkçılık, mahallelerinde ise tarım ve hayvancılık genel geçim kaynağıdır.
Okuma – yazma oranı % 90’ın üzerindedir. İlköğretim okulları, Lise, Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi vardır. Dokuz Eylül Üniversitesi Reha Midilli Foça Turizm Fakültesi’de eğitim ordusuna katılmıştır.

T.C. BAŞBAKANLIK Türkiye İstatistik Kurumu Başkanlığı İzmir Bölge Müdürlüğü’nce, 2014 itibariyle açıklanan Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi sonuçlarına göre;
Foça Toplam Nüfusu: 30.000 ‘ dir.

EKONOMİ

Foça tarihsel gelişim sürecinde tarımsal ürünlerin üretilip, bir kısmının da dış ülkelere satıldığı bir ekonomik yapıya sahipken cumhuriyetle birlikte bu özelliğini yitirmiştir. Foça altmışlı yıllardan itibaren önem kazanmaya başlayan turizm ile ekonomik açıdan canlanmaya ve yeni bir yapılanmaya başlamıştır.
Foça’nın ekonomik yaşamında tarımsal üretim, zeytincilik ve balıkçılık önemli yer tutmaktadır. Son yıllarda Foça Karası üzümünün yeniden üretilmesi çalışmaları başarılı olmuş ve yeni bir ekonomik değer olarak tarımsal üretime kazandırılmıştır.
Mahallelerde tarım ve hayvancılık, Foça’da ise turizm ve balıkçılık en önemli geçim kaynağıdır. Kıyı boyunca çok sayıda pansiyon, tatil sitesi, kamping, otel ve tatil köyü açılmıştır. Ayrıca yoğun olarak ikinci konut yerleşimi vardır. İzmir ve Manisa’nın sayfiye yeri haline gelmiştir. Foça’nın; günübirlik, haftasonu nüfusu da artmaktadır. Bu nedenle günübirlik tesisler giderek önem kazanmıştır.
Bazı kentsel hizmetler Menemen ve Aliağa’dan sağlanmaktadır. Bu nedenle Foça’da imalat ve küçük sanayi fazla gelişememiştir. Ticaret ise nüfusun çeşitliliği ve büyüklüğü ile doğru orantılı olarak gelişmektedir. Yerli halkın ihtiyaçlarını karşılayan ticarethanelerin yanında günübirlikçilere, asker ve asker ailelerine, yazlıkçılara yönelik perakende ticaret artmaktadır.
Foça ile Yeni Foça arasındaki sahil yolunun etrafında turizme yönelik konaklama tesisleri yoğun olarak faaliyet göstermektedir.
Ayrıca hayvancılık da ilçede önemli bir geçim kaynağıdır. 10 adet Tavuk Çiftliği , 2 adet Hindi Çiftliği, 26 adet büyük ve orta ölçekli büyükbaş hayvan çiftliği bulunmaktadır.
İlçe ekonomisinin diğer bir faaliyeti de balıkçılıktır. Yaklaşık üç yüz aile geçimini balıkçılıktan sağlamaktadır. İlçemizde, 40 adet Trol gemisi, 10 adet Gezi teknesi, 192 adet Balıkçı teknesi, 200 adet Ticari ve Özel tekne bulunmaktadır.
Foça’daki rıhtım, 250 yat ve tekne ve Yeni Foça’daki rıhtım, 80 yat ve tekne kapasitelidir. İlçede 5 adet “Çekek ve Bakım Yeri” olup, 400 adet tekneye bakım yapılabilmektedir.

Ayrıca Foça İlçesinde Foça Tabelacı olarak aşağıdaki hizmetleri veriyoruz. Bilginiz olsun…

Foça Neon Tabela
Foça Krom Kutu Harf
Foça Kabartmalı Tabela
Foça Işıklı Tabela
Foça Işıksız Tabela
Foça Baskı, Folyo, Dijital Baskı
Foça Alüminyum Kutu Harf
Foça One Way Vision
Foça Cam Reklam Kaplama
Foça Cephe Giydirme
Foça Pleksi,
Foça Kompozit Tabela
Foça Polikarbon Tabela
Foça Reklam Bayrakları
Foça Yön Tabelaları
Foça Totem Tabela
Foça Araç Kaplama
Foça Eczane Tabela
Foça Krom kutu harf Tabela
Foça İnşaat Tabela
Foça Şantiye Tabela
Foça Totem Tabela
Foça Kutu harf Tabela
Foça Led Tabela
Foça Vinil Germe Tabela
Foça El ilanı dağıtım
Foça Açılış organizasyon
Foça Broşür baskı
Foça El ilanı baskı
Foça kurumsal kartvizit
Foça Logo tasarımı
Foça Web sitesi yapımı
Foça web site tanıtımı
Foça seo
Foça promosyon malzemeleri