0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eczane Tabela Modelleri

30 Ocak 2016
498 kez görüntülendi
Eczane Tabela Modelleri
izmirde levha tabela

izmir eczane tabela

“Sağlık sektöründe en önemli mecralardan biridir eczaneler.” Eczaneler genel itibari ile kırmızılı beyaz tabela ve iç dizaynları ile her yerde aynıdır.
Türk Eczacılar Birliği tarafından açıklanan resmi olarak Türkiye genelinde 24 bin 500’e yakın eczane bulunduğu ve bu eczanelerin bir çoğunun tabelaların tektip olmadığı geçen senelerde vurgulanmış ve meclisde bir gen soru verilerek bu düzensizliğin düzene grip tek tip kombine olunması gerektiği iletilmiştir.
“Eczane tabelası bir eczanenin nerede ise olmas sa olmazıdır. Kuruma uygun kurumsallığa uygun yapılması şart olan tabela çeşididir.”
Eczane tabelası renk olarak genellikle kırmızı ve beyaz kullanılarak yapılmaktadır. Müşterinin isteği doğrultusunda bu renkler haricinde başka renklerde kullanılmaktadır.
“Eczanelerin kendine özgü birde e tabela dediğimiz yanıp sönen led’ten yapma tabelaları da en bilinen tabelalardan biridir.”
eczaneler için özel olarak geliştirilen eczane panoları ve nöbetçi eczane tabelaları eczacıların basit bir biçimde nöbetçi eczanelerin adlarını yazıp uzaktanda dikkat çekmesini sağlar. nöbetçi olduğunuz günlerde yanıp sönen e harfi sizi daha basit bulmalarını sağlar.
kırmızı, sarı, mavi, teşil, ve beyaz renklerden oluşan tabela ve panonuzu isterseniz full renk veya 3 renk seçenekleriylede kullanabilmeniz mümkün.
Eczane Tabelası Hizmetleri ile ilgili profesyonel hizmet sunan tabela firmamız bünyesinde Profesyonel alanında uzman ekibimiz Eczane Tabelası konusunda sektörde ki en popüler reklam tabela seçeneklerinden biridir.

izmir tabela

ışıklı eczane tabelası izmir

Eczaneleriniz için en iyi eczane tabela seçeneklerini sunmaktayız. Kaliteli ve uzun ömürlü eczane tabela çözümlerini en hesaplı fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.
Eczane Tabelası günümüzde eczanelerin kullandığı ve genel itibari kırmızı ve beyaz renklerin kullanıldığı tabelalardır.
“Eczane tabelaları yaptırırken eczane kurumsal kimliğine uygun tasarımlar yazılmalıdır.
Eczane Tabelası genel olarak pleksi ve paslanmaz krom malzemelerinin kullanıldığı görünmektedir.”
Tabela bir eczanenin olmassa olmazıdır. Nöbetçi olan eczaneler periyodik olarak nöbetçilik günlerinde ise kolay basit ve ışıklı olan led tabelaları tercih ederek nöbetçi eczanenin bulunmasına yardımcı olmaktadır. .
Eczane Tabela Tasarımı
“Eczane tabelaları günümüzde bir çok eczanenin kurumsal kimlik olarak reklam mecralarından biridir.” Sağlık sektöründe hızla büyüyen bir yapıya sahip olan eczaneler için tek tip tabela uygulaması meclis gündemine kadar taşınmıştır. Henüz karar verilmese de bu konuda farklı olarak eczanelerin camlarında ilaç veya kremlerin reklam afişlerini kaldırılması yönünde karar çıkmıştır. Eczaneler birliği bu bağlam bir dizi önlemler ve uygulamalar yaparak eczane için yapılacak görsel materyallerin tek tip kurumsallaşma adına her eczanenin aynı tasarımda olmasına aynı renk ve görsellik açısından birbirini tamamlayan tasarımlar istemektedir. Eczaneler tabelalarını yaptırırken diğer eczanelerin kullandığı kurumsal renkleri ve yazı fontlarını göz önüne alarak eczane kimliğinden uzak tasarımlar seçmemelidir.
Eczane tabelası yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus tabelanın ışıklı olmasıdır. Işıklı tabelalar diğer ışıksızlara göre daha çok tercih edilenlerdendir. Gündüz tabelanın aynı gecede gözükmesi bir eczane için olmassa olmazlardan biridir. Bu bağlamda eczane tabelası yaptırırken ışıklı yaptırmaya özen göstermek gerekmektedir.
Eczane Tabela Şekli
“Eczane tabelaları günümüzde bir çok eczanenin kurumsal kimlik olarak reklam mecralarından biridir.” Sağlık sektöründe hızla büyüyen bir yapıya sahip olan eczaneler için tek tip tabela uygulaması meclis gündemine kadar taşınmıştır. Henüz karar verilmese de bu konuda farklı olarak eczanelerin camlarında ilaç veya kremlerin reklam afişlerini kaldırılması yönünde karar çıkmıştır. Eczaneler birliği bu bağlam bir dizi önlemler ve uygulamalar yaparak eczane için yapılacak görsel materyallerin tek tip kurumsallaşma adına her eczanenin aynı tasarımda olmasına aynı renk ve görsellik açısından birbirini tamamlayan tasarımlar istemektedir. “Eczaneler tabelalarını yaptırırken diğer eczanelerin kullandığı kurumsal renkleri ve yazı fontlarını göz önüne alarak eczane kimliğinden uzak tasarımlar seçmemelidir.”
Eczane tabelası yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir diğer husus tabelanın ışıklı olmasıdır. Işıklı tabelalar diğer ışıksızlara göre daha çok tercih edilenlerdendir. Gündüz tabelanın aynı gecede gözükmesi bir eczane için olmassa olmazlardan biridir. Bu bağlamda eczane tabelası yaptırırken ışıklı yaptırmaya özen göstermek gerekmektedir.
“Eczane tabelası yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir çok husus vardır. Günümüzde eczanelerin bağlı bulunduğu eczacılar birliği son yayınladığı ve kamuoyu ile paylaştığı yazıda yapılacak eczane tabela renklerinin, harf karakterleri ve kullanılması gereken malzemelere kadar ince bir sunum hazırlayarak basına ve kamuoyuna sunmuştur.”