0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

direk reklamları tabela

08 Şubat 2016
475 kez görüntülendi
direk reklamları tabela

Direk Reklam Tabela

Bilindiği benzeri reklam, markaların yada şirketlerin ürettiği ürün ve hizmetlerinin niteliklerini satış amacıyla tanıttıkları bir süreçtir. firmalar bu manada, birbirinden farklı alanları tanıtım amaçlı kullanabilmektedirler. Reklam mesajlarının iletildiği araçlar, kitle iletişim araçları olmaktadır. Kitle iletişim araçlarının ise, bir kısmını yapan, açık hava reklamcılığında, tabela, billboard, afiş, megalight, silindir kule bunun gibi reklam araçları bulunur. Açık hava reklam araçları, çoğunlukla; yol kenarlarında, kalabalık alanlarda, fabrika önlerinde, iş merkezi önlerinde, şehir merkezlerinde, kısaca belli bölgelerde kullanılıyor. İzmir Tabelacı, Tanıtım amaçlı olarak uygulanan bu araçlar, direkler üzerinde yerden yükseğe yerleştirilmektedir. Her aracın özelliğine göre, yüksekliği bulunur.

direk reklam

direk tabelası

Reklam araçlarını taşıyan direkler, dayanıklı malzemelerden üretilmektedir. sürekli açık havada ortaya çıkmalarından kaynaklı, kar, yağmur, güneş benzeri mevsim özelliklerinden etkilenmeyen, malzemelerden imal edilmektedirler. Boyları ve enleri, kullanılmak istenen reklam aracına göre, değişmektedir. Görüntü estetiğini bozmayacak, dayanıklı, uzun süre değiştirilmeye ihtiyaç duyulmayacak şekilde seçilmektedir. belli her hangi bir özelliğe sahip doğrudan tasarımları, daha çok tercih edilmekle beraber, malzemenin dayanıklılığı daha fazla önem taşımaktadır.
isteğe bağlı şekilde şu nitelikleri taşıyabilmektedirler;
– Sıkı geçmeli ya da flanş-cıvata bağlantılı, Ankraj cıvata ile temele bağlantılı
– ayrıcalıklı kesitte direkt hevesleri
– Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama, Galvaniz kaplama üstüne boya çalışmaları
– Sökülebilir merdivenli yahut Koruma Merdivenli
– Reklam Panosu Bağlantıları
İzmir Tabelacı Reklam tabelasında, yapılan tasarıma göre bağlantı yerleri, yolları, nitelikleri değişmektedir. örnek olarak, ışıklı veya ışıksız olarak kullanılabilmektedir. Totemlerde ise direkler, genel olarak aynı şekilde kullanılıyor. Bayrak direklerinde de hal aynıdır. Bunlarda sırf, yapıldıkları malzemenin nitelikleri farklılık göstermektedir. Reklam piyasasının her dalında olduğu benzeri, burada da direklere ayrıcalıklı özellikler eklenerek, dikkat çekmeleri sağlanmaya çalışılmaktadır. Reklam araçlarının kimi tek direk üzerine yerleştirilmekte, kimi iki doğrudan üzerine, bazan ise üç direk üzerine yerleştirilmektedir. İzmir Tabelacı Direklerin yapıldıkları malzemeler ise; görsel pleksi yada galvanizli poligon olmakta.
Reklam direkleri, genel olarak dijital reklam ajansları, endüstriyel makine firmaları, makine mühendislik firmaları tarafında yapılmakta ve kendileri sebebi ile ilgili yerlere monte ediliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?