0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dijital Baskı

24 Şubat 2016
578 kez görüntülendi
Dijital Baskı

Günümüz Ekonomik koşullarının vazgeçilmez reklam malzemelerinden birisi olan dijital baskı, gitgide büyüyen ürün ve hizmet karterasıyla tabela ve reklam sektörüne farklı bir segment olarak yerleşmiştir.

matbu ürünlerin kişiselleştirilmesi, mütenakıs print adetleri ve esneklik, sayısal baskının popülaritesinin artmasının en önemli sebepleri arasında makam alıyor. Tabela digital baskı ucuz bu eğilimleri dikkate alarak, dijital baskı için pazardaki en kapsamlı kağıt kalitelerini sunuyor. Ucuz dijital baskı izmir, sayısal baskıya yönelik en yeni ürünü, mürtefi hızlarda çalışan dört nitelik ink-jet tahakküm için hususi olarak geliştirilmiş bir kağıt.

Dijital baskı, 1990’lı yıllarda eke bağ ve heyecan uyandırdı; ama baş hücum sonrasında gerçekleşti. Günümüzde dijital baskı, katı gani print işi için amelî bir seçenek haline geldi. Teknolojik gelişmeler sayesinde, alelhusus print kalitesi ve el hızı arttı; ancak sektör, henüz da gelecek düşmek ve diğer yumruk yöntemlerini yüklenmek istiyor. Kağıt, işte bu noktada ciddi bir gösteriş üstlenecek.

Basılı iletişim ortamı endüstrisinin lider uzmanlarından olan Tabelacı Sektörü izmir, az yıl önce piyasaya çıkan bir çalışmasında, dijital baskının 2020’de pazara önderlik etmeye müheyya olacağı tahmininde bulunmuştu. Bu ağırlık yöntemi, mütenakıs baskı adetlerini ve öğrenci dayalı baskıyı destekleyen mevcut büyüme eğilimiyle son mesabe uyumlu.

Ink-jet, lazeri geride bırakıyor
Tabelacılar izmir, gereğince asıl yumruk teknolojisi, mahsus fatura ya da özüt üzere dokümanların gönderiminde, aracısız postalamada, reklamcılıkta ve öğrenci göre kitap basımında kulanılan daima beslemeli dijital baskı. Tabelacılar izmir, “Dijital baskının geleneksel edisyon pazarını izleyeceğine ve konu hacmi itibarıyla hastalıklı sayfa ve yarı sakır sakır beslemeye akıllıca gelişeceğine inanıyorum,” diyor.

izmirde tabela firması

izmir tabela

Ink-jet ve lazer yazar kullanımı, bugüne derece piyasa alanına gereğince değişiyordu. Ink-jet, hoşgörülü formatların ve tabelaların yani silsile zatî makbuzların ve faturaların basılmasında da en pıtrak kullanılan formül haline geliyor. Tabela Alaçatı, “Ink-jet, ilkokul sene süresince lazerin alegori geçecek,” tahmininde bulunuyor.

Dijital baskı izmir de en fıldır büyüyen kullanım alanı “transpromo” uygulaması; şu demek oluyor ki fatura ve ekstre kadar dokümanların üzerine pazarlama mesajları yazılması. sayısal ink-jet baskı, şiddetle kitlesel kişiselleştirme ve henüz kapsamlı jüpiter iletişimi gibi, vesair yumruk yöntemleriyle sunulması mümkün sıfır yeni ve mühim fırsatlar sunuyor.

Tabela Çeşme, sayısal kağıtlara envestisman yapıyor
Tabela Firması izmir, kağıt üreticilerinin, yeni lazer ve ink-jet teknolojileri ve uygulamalarındaki gelişmelerin tamamına basamak uydurmakta zorluk çektiğine inanıyor. evet izmirde tabelacı bu güçlükle ne başa çıkıyor? Reklam izmir Konvertör Segmenti ser Yardımcısı Tabela bayraklı, sutaş açıklamayı getiriyor: “ Bornova Tabela, uzun zamandır sayısal baskıya yatırım yapıyor. az yıldır sayısal basımevi makinesi üreticileriyle dizgesel olarak beraberinde çalışıyoruz ve dijital yumruk kağıdı portföyümüzü geliştiriyoruz.”

izmir tabela reklam a göre, Tabela Dijital baskı kağıt kalitelerinin farklı sayısal pres yöntemlerine uygunluğu, son kerte kapsamlı testlerden geçirildi. Karşıyaka tabela reklam“Müşterilerimize belirli bir nihai semere ve basımevi makinesi için ne kağıt tipinin mütenasip bulunduğunu yalnız söyleyebiliyoruz. En seri gelişmeyi gösteren ink-jet baskıda, en kavi kişiselleştirilmiş vasıtasız pazarlama uygulamaları için bile yarar mahsulat geliştirdik,” diyor. Tabela Marmaris üretim fabrikası ağırlıklı olarak bu konudaki Ar-Ge’ye odaklanıyor. Dört nitelik ink-jet tahakküm için ülküsel olan yeni bir kağıt kalitesi yakında pazara sunulacak.

izmir tabela reklam, Ar-Ge çalışmalarının, bugüne derece yeni yumruk teknolojisinin üstesinden gelebildiği bağıl önemsiz hacimler sebebiyle bir dereceye denli yavaş ilerlediğini akseptans ediyor ve ekliyor: “Küçük ölçekli uçucu baskılar kağıt fabrikalarında yapılamıyor; bunun için en uygun nokta laboratuvar. mahsul geliştirmenin gereklerinden biri bile kağıt üreticileri, basımevi makinesi üreticileri ve öbür hammadde tedarikçileri ortada ehliyetli düzeyde yaklaşan işbirliği sağlanmasıdır.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?