0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tabela Üretimi

11 Haziran 2016
399 kez görüntülendi
Tabela Üretimi

Denizli Tabela Üretici

Denizli Tabela Firması arıyorsanız tamda doğru yerdesiniz. Teknoloji hayatımızı her alanda kolaylaştırıp zenginleştirdiği gibi tabela reklam sektöründe de birçok yeniliğe imza attırmıştır. Eskiden fırça ile yapılan el emeğinin çok fazla olduğu bu sektör zamanla yerini bilgisayar ve makinelere bırakmıştır. Kullanılan teknikler reklam malzemeleri çok farklı boyutlar kazanmıştır.

izmir oyma tabela

oyma tabela

Firmamız da bu büyüyen ve gelişen teknoloji dünyasına ayak uydurmuş her çeşit reklam tabelanızı itina ile yapmaktadır. Çok çeşitli reklam ürünümüz ve deneyimli kadromuz ile amacımız siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmektir. İzmir’de tabela reklam yaptırmak isteyen müşterilerimizin isteklerini en çabuk şekilde yapmak için sizleri İzmir Tabela Reklam ofisimize bekliyoruz.
Reklam ve tabela için müşterilerle yaptığımız görüşmeleri sözleşme olarak iki tarafında onaylamasıyla yapıyoruz. Reklam firmaları, kurum ve kuruluşların ürün ve hizmetlerini tanıtma işini aldıktan sonra sözleşme yapılır. Reklam Tabela Sözleşmesinde müşterinin istekleri, tabelanın boyutu, kullanılan malzeme, içerik, fiyat, işe başlama ve teslim tarihi, iki tarafında yasal olarak nasıl davranacakları gibi hususların belgelenmesidir. Bu sözleşmede amaç bir karışıklık ve haksızlığa sebebiyet vermemek, işleri yasal çerçevede çözmek içindir.
Reklam Tabela vergisi ne zaman ödenir? İlan reklam vergisi beyan dönemi 01 Ocak – 31 Ocak tarihlerindedir. Bu zamanın dışında sene içinde yapılan reklamlarda önce mükellef tarafından beyannamede bulunulur. Reklam tabela vergisini vermekle yükümlü olanlar bağlı bulunduğu belediyenin Gelirler Müdürlüğüne başvurarak veya e-beyanname sistemini kullanarak beyanname verirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?