0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bayındır Tabelacı

09 Şubat 2016
384 kez görüntülendi
Bayındır Tabelacı

İzmir Bayındır Tabelacı

Reklam malzemeleri genel olarak açık hava reklamlarında uygulanan vasıta ve gereci anlatım etmek için uygulanan bir terimdir. Bilindiği benzeri reklam çağımızda insanlara ulaşmak için, pek çok fazla mecrayı kullanmaktadır. Bayındır Tabela, Televizyon, radyo, sinema, internet en yaygın olarak kullandığı mecralar arasına girmektedir. Bunların hepsi de, kişilerin evde ve işyerlerinde sık çok karşılaştıkları yahut kullandıkları reklam araçlarıdır.
Bunların dışında kişilerin dışarıdaki yaşamlarını ilgilendiren meslek ve evin dışında sosyal faaliyetlerde bulunurken yada yaşamın gereksinimlerini karşılamaya çalışırken, bulundukları alanlar; caddeler, sokaklar, metro istasyonları, duraklar, toplantı ve gösteri salonları, seyahat halindeyken, alışveriş yaparlarken karşılarına çıkan araçlar, açık hava reklamlarıdır. Bunlar da insanların karşılarına; billboard, tabela, afiş, megalight, silindir kule, yapı giydirme, vasıta giydirme, el ilanları, outdoor tv., durak tasarımları türlerinde çıkmaktadır.
Yukarıda saydığımız açık hava reklamları, Bayındır Tabela, çeşitli malzemelerden üretilmektedir. Bu noktada, bu araçların imalinde kullanılan tüm malzemeler, reklam malzemesi olarak değerlendirilmektedir. Bunlar aşağı yukarı; folyolar, dekotalar, fotoblok levhalar, pleksiglaslar, polikarbonat levhalar, polistren levhalar, pet-G levhalar, alüminyum levha ve profiller, paneller, montaj bantları v.s’ler benzeri daha pek çok fazla çeşit malzeme sayılabilmektedir. Reklam araçlarının imalinde ve uygulamasında ihtiyaç duyulan her şey bir reklam malzemesi olabilir.
İzmir Tabela Firmaları Reklam malzemeleri arasında, promosyonel çalışmalarda kullanılan alternatifler de girmektedir. şirketlerin, son kullanıcıların zihinlerinde yer edinebilmek için yada uzun süreli tesir sağlayabilmek için ürettiği ve şahısların kullanımına bedava olarak dağıttıkları özendirme, eşantiyon ürünleri de reklam materyali olarak değerlendirilmektedir. Bunlar da; defter, kalem, ajanda, masa takımı, masa takvimi ve ya takvimler, çakmak, anahtarlık v.b. olabilmekte. Bu bakımdan değerlendirildiğinde reklam malzemelerinin satış noktaları, çoğunlukla açık hava reklam ajanslarından yapılıyor.

izmirde tabelacı

izmir tabela

Yani yukarıdaki araçlara uygulanacak reklamı tasarlayan ve uygulayan dijital reklam ajansları bunların satışını da yapabilmektedir. Bunların dışında sadece bu tür malzemelerin satışını oluşturan, fakat reklam tasarım alanına girmeyen firmalarda bulunur.
Reklam malzemeleri Bayındır Tabela, ekseriyetle, dayanıklı, her türlü hava koşullarında sağlam durabilen, rengini, görüntüsünü bozmadan kullanılabilen, özelliklerde seçilmektedir. Bu materyallerin görüntüleri de ciddi olmakta. Dayanıklı olmanın yanı sıra, görünümü hoş, rengi değiştirilebilen olmaları, tercih edilmelerini sağlamaktadır. Her geçen gün yeni bir malzeme değişik ve dayanıklı olma özellikleriyle reklam malzemeleri arasına katılmaktadır.
kelime sayısı: 318

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?