0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Balçova Totem Tabela

08 Şubat 2016
416 kez görüntülendi
Balçova Totem Tabela

Balçova Tabela Reklam

Totem tabelalar, özellikle tabela izmir şehirlerarası uzun yollarda genellikle büyük dinlenme tesisleri veya benzin istasyonları tarafından dikkat çekmek amacıyla kullanılan geniş ebatlı ve ışıklandırmalı tabelalardır. Totem tabelalar sadece tabela izmir şehirlerarası yollarda kullanılmamakla balçova tabela birlikte şehir içinde de büyük firmalar tabela izmir dikkat çekmek amacıyla kullanmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları ve büyük resmi daireler totelleri kullanmaktadır.

izmirde totem tabela üretimi

izmir tabela

Totem Tabela Çeşitleri
Tek ve Çift Bacaklı Totem Tabelalar
Işıklı ve Işıksız Totem Tabelalar
Kompozit Totem Tabela
Profil Totem Tabela
Alüminyum Totem Tabela
Çelik saç Totem tabela
Totem Tabela Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:
Totem tabela yaptırılacağı zaman yerleştirilecek alanın durumu göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer totem tabela uzun bir yolun kenarında bir tesisi tarif etmesi için kullanılacaksa 200 metreden görülecek kadar büyüklükte yapılması yeterli olacaktır. Fakat bayaa kıvrımlı bir yolda birden karşınıza çıkacaksa bu totem tabela izmir daha geniş yaptırılmalıdır. Çünkü yolda seyreden tabela izmir sürücü birden göreceği için tabelayı rahatça fark edip okuyabilmelidir.
Totem tabela ışılı yaptırılmalıdır. Uzaktan dikkat çekmesi açısından ışıklı olması oldukça fayda sağlayacağı gibi geceleri de ışıkları yanıp söndüğü için yolda seyreden sürücünün dikkatini rahatça çekebilmektedir.
Totem tabelanın zemini güçlü beton atılarak güçlendirilir. Buna ek aynı zamanda iskeletinin de demir kirişlerinin de yeterli ve güçlü dayanıklı malzeme ile yapılmalıdır ki güçlü fırtınalarda yatmasın veya olası kazalarda yıkılmasın.
Totem Tabela Avantajları

izmirde inşaat Tabelası

İzmir Tabela

Totem tabela yapımı amacıyla boyu ve ışık olarak dikkat çekici olması nedeni ile çok çok uzaktan bile fark edilebildiği için totem tabelayı seçen firmalar için çok iyi bir reklam kaynağı olmaktadır. Totem tabela yaptıran firmalar çok iyi araştırılarak karar verilmelidir. Zira bu tabelaları yapmak büyük profesyonellik gerektirir. Çok İyi tasarlanmış bir totem tabela gösterdiği firmanın kurumsallığı ve kalitesini de gösterir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?