0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Açıkhava Tabela İzmir

24 Şubat 2016
574 kez görüntülendi
Açıkhava Tabela İzmir

Açık Hava Reklam Tabelaları için günümüzde çok fazla örnekler vardır. Gelişen teknolojik şartlarla birlikte artık firmalar vizyonunu biraz da bu noktaya kaydırmak durumundadır. Bir firmanın asıl tanıtımı açık hava tabela izmir olarak daha da iyi olur.

şantiye tabelası

izmir tabela

Açıkhava tabela izmir kent yaşamının olmazsa olmaz bir parçası olarak hergün yeni ve kreatif biçimlerde karşımıza çıkıyor ve çıkmaya da devam edecek. kısaca sürede kişilerin belleğine kazınabilen mesajları iletmek için yaratılan açıkhava reklamları yenilikçi, doğurucu ve ilgi davetkâr olduğu ölçüde taşımış olduğu mesajı iletir ve mesajı yer kişilerin kafalarında vaziyet edinir. mukayyet başlangıcında kullanılan ilanların büyükleriymiş kabilinden falsolu bir şekilde bile algılanabilen bu reklamların kendine için tasavvur biçimleri, mesajı taşıma özellikleri ve tüketiciler aracılığıyla değişik algılanma kriterleri vardır. Her ne denli birlik taşısa da farklı herhangi bir nominal mecra ilanında kullanılması mümkün olan uzun ve bilgi içerikli metinlerin bu alanda kullanılması olası değildir. Bunun sebebini tahmin etmek nasıl ki sinerji değil; kime ne yolda yürürken görmüş olduğu bir billboard ın uğrunda durup uzun uzun ne yazdığını okumaz.
Ancak açıkhava tabelalarında bir dezavantaj olan bireylerin davranış halinde olma durumları bir zamanda da bir avantajdır. şu şekilde ki, bu reklamlarla karşılaşan alıcıların uzaklaşma, onu yasak sayma şansları yoktur. Ne şekilde uygulanmış olursa olsun, eşhas reklamlarla mütemadi yürek içedir ve bunlardan kaçma olanağı yoktur. Karşıyaka Tabela Bu da bireyin dikkati çekildiğinde ona mesajı kolaylıkla iletebilme olanağı sağlar. Açıkhavanın hem pozitif hem de aksi bir gayrı özelliği de ekseriya tekrar edilebilir olmamasıdır. belirli bir müddet zarfında mesajın iletilmesi gerekir. Bu hususiyet de birlikte etkili tasarımların daha zait yer taşımasını getirir. gayrı mecralarda kullanılması her gün olanaklı olmayacak şekilde özen dişi tasarımlarla alıcının zihninde reklama mevzu olan esrar ve hizmete dair vergi oluşturulabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?