İzmir Tabelacı Sipariş : 0 532 320 08 77

Yeni Tip Eczane Tabelası

Yeni Tip Eczane Tabelası

Yeni Standartlara Göre Eczane Tabelası Nasıl Olmalıdır?

Eczane Tabelanızın Siparişine Firmamıza Uğramadan Karar Vermeyin

Eczaneler, ilaçların yapıldığı ve satıldığı ticari işletmelerdir. Eczaneler sadece eczacılık fakültesi mezunu eczacılar tarafından açılabilmektedir. Eczaneler, sağlık sektörü içerisinde hizmet veren Türk Eczacılar Birliğinin üyesi olmak durumundadırlar. Eczane açma koşulları, eczanelerin açılabileceği yerler, eczanelerde kullanılacak her türlü görsel araç ve gereçler yönetmelikle belirlenmiştir.

Yıllarca okuyup, iyi bir eczacı olma hayali ile okulunu bitirmiş bir kişi öncelikle sağlık sektörüne verdiği hizmetin bilincini taşımaktadır. Hevesi yüksek boyutlarda olan bir eczacı açmak istediği eczane için gerekli koşulları yerine getirmesi gerekmektedir. Yönetmelikte yer alan koşullara uygun şekillerde isminin reklamını en iyi şekilde yapabileceği bir Eczane Tabelasına ihtiyaç duyacaktır. İhtiyacına yönelik olarak edineceği tabela için geniş bir piyasa araştırmasına girmeli ki, hem maddi hem de manevi olarak fayda sağlayabilsin. Geniş bir araştırma neticesinde öncelikle yeni bir işletme olan bir eczane için her şeyden önce maddi imkanlarını da çok fazla zorlamadan, ancak bir o kadar da görsel açıdan hastalara yol gösterici olacak bir tabelaya sahip olmalıdır.

eczacılar odası eczane tabela

yeni tip eczane tabelası

Eczacılar Odasının Belirlemiş olduğu En Yeni Tip Eczane Tabelası Şu Şekilde Olmalıdır. Kaynak: İzmir Eczacılar Odası’dır. Lütfen En Son Güncel Bilgi için siz yine odanıza başvurunuz.

Bu noktada Eczane Tabelası alanında 1. Sınıf kalitede malzemeden üretilmiş, birçok ürün yelpazesi bulunan tabela çeşitlerimizi görmeden, tabela edinimine karar vermemeniz işletmeniz ve sizin yararınıza olacaktır.

Uzun ömürlü bir tabela arayışında iseniz kullandığımız malzemenin kalitesi ile bu arayışınızı firmamızda noktalayabilirsiniz. Özellikle eczacıları yakından ilgilendiren bir husus olan kanun sebebi ile Türk Eczacılar Birliği, eczanelerin tabelalarına tek tip Eczane Tabelası standardının getirilmesi hakkında çalışmalarını yürütmektedir. Eczaneniz için seçimini yapacağınız gerek ışıklı, gerek ışıksız modelleri de bünyesinde barındıran firmamız tam olarak ihtiyacınızın belirlenmesinin ardından, Eczane Tabelasının montajının yapılacağı alana uygun ebatlarda tabelanızı üretmektedir. Kaliteli işçilik ve malzeme ile hastalarınız ve işletmeniz arasında bir köprü görevi görecek olan tabelanızın montajı uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Sağlık sektöründeki rekabet koşullarından olumsuz etkilenmemeniz adına hazırlayacağımız tabela ile sektörde yerinizi aldıktan sonra, kullandığımız kaliteli malzeme ile üretilen tabelanız kimliğinizi en iyi şekilde yansıtma olanağına sahip olacaksınız.

Eczane Tabelası siparişi vermeden önce firmamıza uğrayıp, diğer sektörler için hazırlamış olduğumuz tabela örneklerini inceleyebilir, uygun ödeme koşulları ve uygun fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ceylan B. dedi ki:

    Yeni tip eczane tabelası çok güzel görünüyor. Üniversiteden mezun odluktan sonra Eczacı olacağım. Şimdiden tabela siparişi veresim geldi. Teşekkürler Karşıyaka tabela.

  2. Cevat Y. dedi ki:

    En yeni tipte olan eczane tabelamızı sizlere yaptırdık çok memnun kaldık başarılarınızın devamını dileriz ayrıca; İzmir Tabelacıları arasında, tabela işinin önemli bir yol gösterici olduğunun bilincini taşıyan firmamız ile yola çıktığınızda ise herhangi bir soruna mahal vermeden hazırlanmış Totem Tabelalarımızı dilediğiniz zamanda teslim ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktayız. Sektörde bulunan birçok firmanın yaptığı tabelalara bakarak işinde ne kadar tecrübeli olduğunu anlamanız için uzman olmanız gerekmemektedir, iyi bir iş çıplak gözle dahi net görülebilen iştir.

Yorum Yaz