0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ucuz Led Tabela

08 Şubat 2016
427 kez görüntülendi
Ucuz Led Tabela

İzmir Led Tabelacı

Led tabela izmir son zamanlardaki ilgi çekici tüm tabela modellerinin müşterilerin işyerlerinin dikkatini çekmektedir.Parlak görüntüsü, değişik olan tabaelaların üzerine uygulanabilirliliği ve mailyet avantajları ledli tabelaları farklı hale getirmiştir, ancak led tabela yaptırırken bilinmesi ve dikkat çekmesi izmir tabela gereken birtakım hususlar vardır.İzmir Tabela Şimdi onlardan bahsedelim.

led tabela üretimi

izmir tabela

1-) Led tabelalar, 12v akımla çalışmaktadır, yani 220 v elektriği bir adaptör yardımı ile ledlere verirsiniz.
2-) Peki bu led tabelada kullanılan ışıkların, akyaka tabela yani led şeritleri’nin, ömrü ne kadar olacaktır?Bu sorunun cevabı ise kullnılan led şeridinin kalitesi ile doğru orantılıdır.Led şeritleri kaliteli ise uzun ömürleri daha uzun olacaktır.Ancak farklı olarak ledler floresan kullnılan tabelalardan daha uzun ömürlü olacaklardır.
3-) Ledlerin bir diğer tabelalardan farklı tarafı hareket edebilmeleridir, alsancak tabela yani küçük bir değişik devre sayesinde harfler veya şekiller yanıp sönebilmekte farklı ve değişik hareketleride yapabilmektedirler, bunun yanında kendi kendine farklı renkler değiştiren ledlerde led tabelalarda kullanılabilmektedir.Bu sayede tabela her renkte yanabilmektedir.

izmir bayraklı tabelacı

Bayraklı Tabela Firma

4-) Led tabelalarda fiyatı belirleyen unsur, kullanılan led şeritlerinin ve ledlerin sayısının yanında yapılan led tabela çeşidinin, firmayı ne kadar zorlayacağıdır. Bayraklı tabela Çünkü led tabelalarda hayal gücünüzle doğru orantılı olarak çok değişik şekillerde üretim yapılabilir.