0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tabela Firmaları Izmir

25 Ocak 2016
437 kez görüntülendi
Tabela Firmaları Izmir
bayraklı tabela

izmir tabela

Şimdi sizlere izmir deki tabela firmalarının listesini yapmayacağız elbette…Bizimle de çalışın demiyoruz ama önce muhatap olacağınız firma yetkilisini bir çağırın hele, nasıl biri gelecek? umarım iyiler iyilerle karşılaşır. Bayraklı Tabela Firmalarından birisi olan Karşıyaka Tabela İzmir AS Reklam ve tabela hizmetleri 2000 li yıllardan beri hizmetinizdedir. Yerli ve yabancı çok sayıda projeye imza atmış olan firmamız, İnşaat Tabelası, Hastane Tabelası, Doktor Tabelası, Avukat Tabelası, Kurumsal Şirket Tabelası, Kuaför Tabelası, Güzellik Merkezi Tabelası, Bakkal Tabelası, Şarkuteri Tabelası hususlarında sektöründe kendini kanıtlamıştır. Konusunda Uzman Personliyle 7 gün 24 saat hizmetnizde olan şirketimiz; ayrıca makina parkuru hususunda da iddialıdır.

Güzide Beldelerimizden Bayraklı ilçemiz, İzmir-Çanakkale asfaltı üzerinde yer alır. Nüfus: İlçe nüfusu, 2012 yılı Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi kapsamında ilçesinin nüfusu 309.137 kişidir. Nüfus bakımından Karabağlar, Buca, Bornova, Konak, ilçelerinden sonra 5.büyük ilçesidir. İzmir metropolünü oluşturan on bir ilçeden biri olan Bayraklı; İzmir kent merkezinde, İzmir Körfezi’nin kuzeydoğu köşesindedir. Yamanlar Dağ Grubu’nun güney yamaçlarını da içine alan Bayraklı’nın doğusunda Bornova İlçesi, batısında İzmir Körfezi ve Karşıyaka İlçesi, kuzeyinde Karşıyaka ve Bornova İlçeleri, güneyinde ise İzmir Körfezi ve Konak İlçesi bulunmaktadır. İlçenin yüzölçümü yaklaşık 3700 hektardır. İlçede 1 belediye (Bayraklı Belediyesi) teşkilatı, 1 köy ve 23 mahalle bulunmaktadır.

Bayraklı Tabela Firmamız da Krom Kutu Harf uzmanlık alanımızdır.
Kabartmalı Tabela düşünürseniz yardımcı oluruz.
Işıklı Tabela ile mekanlarınız ışıldasın.
Işıksız Tabela ucuz yollu tabeladır.
Baskı, Folyo, Dijital Baskı firmamızda yapılır.
Alüminyum Kutu Harf üretimimiz mevcuttur.
One Way Vision camlarınız içeriden baınca görünür, dışarıdan gözükmez.
Cam Reklam Kaplama vergiye tabi değilmiş diye duyduk.
Cephe Giydirme, Alüminyum kompozit kaplama yaparız.
Pleksi, pleksiglass plastik malzemedir.

Reklam işlerinizde sonuna kadar yanınızdayız. Sizlere Kalıcı çözümler sunarız. Dilerseniz Fikirlerimizden istifade edersiniz.