İzmir Tabelacı Sipariş : 0 532 320 08 77

Reklam ve Tabela

Reklam ve Tabela

Reklam ve Tabela

reklamcı izmir

izmir reklam tabela

Bu sektör çok geniş bir vizyon ve kimlik elinde tutması ile birlikte son yıllarda ehli olmayan kişi ve kurumlarında girmesiyle beraber fazlasıyla yozlaşmış hatta kokuşmuş durumdadır. İzmir Reklam Tabela Devletin acilen el atması gereken sektörlerin başında gelmektedir. Zira çok değişik fiyat politikası izleyen farklı kişi ve kurumlar haksız rekabete yönelmekte ve pazar payı fazlasıyla değişkenlik göstermektedir. Haksız kazanç sağlayan merdiven altı firmalar ve şahıslar sayesinde sektör gitgide çöküntü yaşamaktadır. Işığı gören resmen tabela ve reklam sektörüne atılmaktadır. İzmir Tabela Üretimi yapan firmamız, Karşıyaka, Alsancak, Bayraklı, Bornova, Buca, Çeşme Tabela hizmetleri de vermektedir. Işıklı ve ışıksız tabela üretimi izmir de yapmaktayız. Yeni nesil P10 led sistemleri ile kayar yazı animasyonlu tabela üretimini su geçirmez malzemeden üretmekteyiz.

15 seneyi aşkın süredir İzmir Tabela Sektörüne hizmet veren Karşıyaka tabela olarak geniş vizyonu, kurumsal yapısı ile bizi tercih edeceğinize kuşkumuz yoktur.

izmirde reklamcı

izmir reklam

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Nail Kara dedi ki:

  Kuşadası Tabela benzer tarzda ürünlerin arasında öyle bir tercih olgusu yaratır ki buda kalite ve çeşitliliği artırmak adına, başka bir deyişle ürün yelpazesini geniş tutabilmek ve fiyatların uygun olmasını temin ederek müşteriye ayrıcalıklar sunar.

 2. Enru Duman dedi ki:

  Narlıdere tabela deneyimi ile hizmet sunan uzman kimliği, mesleğinde profesyonelliği ve becerisi ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Evvela güven anlayışıyla hareket eden çalışma hizmetine siz köklü ve kurumsal firmaları eklemeyi amaçlayan İzmir tabela; kalite, cazip fiyat ve yaratıcı ve etkili çözümlerle müşterilerimizin beklentilerine cevap vermeyi sürdürmektedir.

 3. Enru Duman dedi ki:

  Beceriyi ve gelişmeyi kalıcı hale getirebilmek ve siz müşterilerimize daima en iyi hizmeti sunmak, güven anlayışıyla hareket ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutmak öncelikli amaçlarızdır. Bu nedenle sizin tabelanız bizim tabelamızdır sloganıyla hareket etmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda ihtiyaçların tespit edilmesi ve bunların karşılanması amacıyla sürekli yeni teknikler ve teknolojik gelişmelere ayak uydurmak ve bunların pratiğe dökülebilmesi için önemli olan fırsatları oluşturmak gayretindeyiz. Müşterilerimizle birlikte alanında talep edilen lider firma olmak en önemli gayemizdir.

 4. Nail Kara dedi ki:

  Narlıdere tabela ürün çeşitlerini geniş bir yelpazeye yaymakta ve iş yerinizin kazançlı bir işletme şeklinde yaşamını sürdürmesi amacıyla katkı sağlamaktadır. Narlı dere tabela her alanda gereksinimleri yönünde cazip, kaliteli tabela imalatı yapmaktadır.

 5. Enru Duman dedi ki:

  İyi bir tabela imalatını sadece firmamız gibi senelerin deneyimi ve becerisine sahip Narlıdere Tabela firmamız desteğiyle yapılmaktadır. Becerisini ürüne yansıtan firmamızdan tabela hizmeti sağlamanız ayrıcalığınızı göstermektedir.

Yorum Yaz