0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Reklam Tabela İzmir

19 Ocak 2016
568 kez görüntülendi
Reklam Tabela İzmir

Reklam Tabela İzmir

Tabelacılık Sektörü İzmir ilinde oldukça gelişmiştir. Reklam tabela işi izmir için önemli olmakla birlikte; yollarda özellikle çok fazla görebileceğiniz büyük ve gösterişli tabelalara verilen ad totem tabelalardır. Devasa boyutta olanları da mevcuttur. Aynı şekilde bu tabelalar ışıklı ve ışıksız olmak üzerede kendi aralarında ayrılmaktadırlar. Sürekli olarak bakımı yapılması gerekli olan tabela kategorisinde yer alırlar.

çeşme tabela

izmir tabela

İzmir totem ile tabelalarınızın bakımını ve yüz değişimini yaptıracağınız gibi aynı zamanda eşsiz totem tabelalarda tasarlatabilirsiniz. İzmir totem tabelalar, şehrin her yerinde reklam ve bilgilendirme amaçlı kullanılan tabelalardır. Mutlaka yol kenarlarında herkes bu tabelaları görmüşlerdir. Işıklı olanlarının daha çok dikkat çekici olması, hedefe giden yolda ulaşılan kitlenin artmasını da sağlamaktadır. Totem tabelalar çift ayaklı, tek ayaklı ve likit olarak sergilenmektedirler. Likit olanları yerden yukarı kadar olanlarıdır.

Karşıyaka Baskı, Folyo, Dijital Baskı
Karşıyaka Alüminyum Kutu Harf
Karşıyaka One Way Vision Cam ve Cephe Giydirme
Karşıyaka Pleksi, Plexi Kompozit, Polikarbon Tabela
Karşıyaka Reklam Bayrakları

Tabela Yenileme İzmir

Tüm bu yüzey reklam ve firma adı olarak kullanılabilir. Sağlam çelik gövdeden yapılması gereken bu tabelaların yıllara ve hava şartlarına uyum sağlamaları son derece önemlidir. İzmir tabela ile son derece kusursuz totemlere ulaşabilirsiniz. İşi uzmanlarına bırakmak, kaliteli sonuçlar için oldukça değerlidir. Işıklı totemlerde yazıların belirtildiği boruların devasa olduğunu ve bir insanın bu borular içinde rahatlıkla hareket ettiğini düşünürseniz, Totem tabelaların ne kadar büyük olduğunu anlayabilirsiniz. Uzaktan görülmesi ana hedef olan totemlerin, konulacağı yerde bir o kadar önemlidir.

tabelacı buca

buca tabela

İzmir tabela as reklam sayesinde dilediğiniz boyutta ve şekilde benzersiz totem tabelalara sahip olabilirsiniz. Tanıtım için doğru yer ile çalışmak her zaman kazançlı olacaktır.

Karşıyaka Reklam ve Tabela Hizmetleri 0232 336 36 44 / 0 532 320 08 77
Karşıyaka Reklam İzmir tabela aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Karşıyaka Neon Tabela
Karşıyaka Tabelacılar
Karşıyaka Işıklı Tabela
Karşıyaka Işıksız Tabela

izmir tabela
Karşıyaka tabela