0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Reklam Firmaları Bostanlı

03 Şubat 2016
450 kez görüntülendi
Reklam Firmaları Bostanlı

İzmirde Reklam ajansları kontak stratejisinin hazırlanmasından başlayıp, yaratıcı çalışma, tasarım ve uygulanması ile birlikte olmak üzere entegre reklam hizmeti sunmaktadır. Büyük ölçüde bilgisayar kullanarak gerçekleştirdikleri çizge tasarım ve uygulamalarının yapıldığı çizge bölümlerini bünyelerinde bulundurmakta, resim ve sinema çekimleri birlikte multimedya hizmetlerini dışarıdan sağlamaktadır. Özellikle reklam filmi yönetimi birlikte reklam fotoğrafı alanlarında büyük çoğunluğu AB üyesi ülkelerin yönetmen ve resim sanatçıları Türkiyede sinema ve resim çekmektedir. Son yıllarda bu uygulama hayli yaygınlaşmıştır. İzmir Reklamın temel amacı hedef tüketicilere bir ürün veya bir hizmet ile ilgili olarak
tüketiciye bilgi vermek, ürüne, markaya, işletmeye karşı tüketicilerde olumlu bir eğilim oluşturmayı sağlamaktır.Toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine paralel olarak tüketicinin bilgi ihtiyacı ve bu bilginin mümkün olan en kısa süre içersinde elde edilmesi gittikçe önem kazanmaktadır. Reklam da tüketicinin hızlı ve ucuz bir biçimde bilgi edinme ihtiyacını karşılayarak ona hizmet etmektedir.

dijital baskı izmir

izmir tabela

Reklamcılar Derneği üyesi olan 74 ajansın 13ü acayip 1 reklam ajansına pay devrederek ortak olmuş, 7si pay devretmeden böyle 1 ajansla işbirliği kurmuş durumdadır.
Ayrıca reklam ajanslarına medya planlama ve satın alma hizmeti veren 8 adet medya şirketi bulunur. tamamı AB ülkelerinde kullanılan medya izleme ölçüm verilerini kullanmaktadır. Bu ölçümler epey uluslu araştırma şirketlerinin kurdukları ortaklarca Türkiyede eşdeğer AB standardı birlikte üretilmektedir.

Bostanlı Tabela işleri yapmakta olan Karşıyaka Tabela, izmir tabela kelimesinde arama yapınca çıkan firmalardan birisidir.
Matbaa eğitimden sosyal hayata kadar her türlü faaliyet alanında kullanılacak hale gelmiş yazılı her türlü metnin dağıtılmasını sağlamıştır.Okunacak kitaplardan yada kitlelere ulaştırılacak bir çok konuda matbaa olmazsa düşünülmez bir olgu olarak yerini almış bu avantajları ise bir çok sektörün gelişimine ve bilgi akışının hızlanmasına sebep olmuş günümüzde en çok kullanılma yolunda hızla ilerleyen bilgisayar ve Internette alt yapı oluşturma fonksiyonunu üstlenmiştir. Sinema ve tiyatro afişleri de matbaalarda basılmakta, iş ve sanayi için katalog, kartvizit basımları da sanayi ve endüstri alanında faaliyet ara hizmetlerine de katkıda bulunmak gibi önemi yadsınamaz.