0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Led Tabela ucuz

30 Ocak 2016
455 kez görüntülendi
Led Tabela ucuz
izmir tabela

izmir led tabela

İzmir Led tabela sistemleri, tanıtım sektöründe son derece önemli bir yere sahip olup, günümüzde en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Ana malzemesi led olan led tabela sistemleri dikkat çekmek için ledin özelliklerini tabelaya yansıtır. Diğer tabela çeşitlerine göre birçok avantajı bulunan led tabela sistemleri birçok işletmenin vazgeçilmezleri arasındadır. Bu yazımızda led tabela sistemlerinin özelliklerine ve avantajlarına değineceğiz.

Son derece tasarruflu olan led tabelalarda kullanılan ledin kaliteli olması büyük önem taşımaktadır. Kaliteli bir led tercih edildiğinde tabelanın kullanım ömrü 10 seneyi bulacaktır. Uygun kullanım ve düzenli bakımlarla birlikte bu süre daha da arttırılabilir. Led tabela sistemlerinin en belirgin özellikleri ve işletmelere sunduğu avantajları sıralayacak olursak:

–           İşletmelerin iş potansiyelini arttırır,

–           İşletmenin daha çok dikkat çekmesini sağlar,

–           Elektrik güç tüketimi çok azdır,

–           Standart tabela sistemlerine göre daha küçüktür,

–           Tabela vergileri diğer tabela çeşitlerine göre daha düşüktür,

–           Pek çok farklı yazı efekti bulunmaktadır,

–           Bilgisayar ile rahatça kontrol edilip değişiklik yapılabilmektedir,

–           Her türlü iklim koşuluna karşı dayanıklıdır,

–           Oldukça uzun ömürlüdür.

Yanıp sönerek oluşturduğu animasyonlar ile standart tabela sistemleri arasından kolayca fark edilen ve dikkat çeken led tabela sistemlerinin kullanım alanları şu şekildedir:

–          İç mekan aydınlatmaları,

–          Dış mekan aydınlatmaları,

–          Bahçe aydınlatmaları,

–          Yol ve trafik ışıkları,

–          Büyük led ekranlar,

–          Stadyum tabelaları,

–          Reklam tabelaları,

–          Tarihi eserler,

–          Araba,

–          El feneri.

Kısaca günümüzde aydınlatmanın gerekli olduğu her yerde düşük maliyetinden dolayı kullanılmaktadır. Ancak maliyeti biraz daha düşürme düşüncesi ile kullanıcıların kalitesiz led almaları son derece yanlıştır. Kalitesiz ledler uzun ömürlü olamayacağı gibi, sürekli sıkıntı çıkararak kötü görüntülere yol açacaktır. Kullanıcılar bu tür sıkıntılara düşmemek için kaliteli led ışıklandırma sistemleri kullanmalıdır. Bu sayede daha sağlıklı bir hizmet alma olanağına sahip olunur. Led tabela sistemleri tercihi yaparken kaliteli, işinde ehil firmaları tercih ederek istediğiniz kaliteye ulaşmanız mümkündür.