0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Led Tabela Fiyatları

31 Ocak 2016
671 kez görüntülendi
Led Tabela Fiyatları

Kayan Yazı – Led Tabelanın Özellikleri
Diğer Led Tabelalardan çok farklıdır istediğiniz zaman istediğiniz yazıyı ekleyebilirsiniz. izmir Tabela firması AS Reklam ucuza üretir.
Gece ve gündüz Kolay Farkedilir.
Ürün modüllerinde 140 dereceden okunabilen oval ledler kullanılmaktadır.
Ürün modüler sistem bir ürün olmasından,müdahalede o denli basit ve kolaytir.
Az para ödeyerek daha kullanımı kolay ve daha etkili bir reklam.
Bilgisayar Erişimi İle İstediğiniz boyutta fontta yazılar yazabilirsiniz
Çeşitli Animosyon Seçenekleri Mevcuttur.
Bunun yanısıra firma lognuzu,yada sabit ve dinamik giftlerle tabelanızın resimliğini artımanız mümkün olabilir.
Grafik ekran tabelalar üzerinde onlarca farklı dilde reklam yapabilirsiniz.
Hatta tabelanız satırlara bölerek, birkaç farklı lisanda aynı anda kullanabilme üstünlükı sağlamaktadır.
Ürünümüz normal ışıklı tabelalara oranla çok daha düşük bir enerji sarfiyatıyla çalışmaktadır.
Grafik ekran tabelaya yapacağınız bu ufak yatırımı,enerji sarfiyatatından sağlayacağınız üstünlüklada çok kısa bir sürede finanse etmeniz mümkün olacaktır.
Standart tasarruflu ampullere göre 20 kat,floranslardan 10 kat daha çok tasarruf sağlarlar.
Ürünlerimiz 5 volt ile çalışmaktadır.
İmalatını yaptığımız kutu harf tabelaları 304 kalite Pkatiyennmaz krom çelikten, Alümünyum, Galvaniz ya da plexyglass meteryallerden üretiyoruz.İsteğe göre kutu harflerin içlerinde rgb led ya da pixel led kullanarak tabela üzerinde birbirinden farklı çoğu ışık varyasyonları ile uzaktan kumandalı teknolojik tabela sistemleride üretmekteyiz. Kutu harf tabelalar çatı ve totem tabelalardan tutunda duvar cephe tabelası içmekan reklam panolarına kadar heryerde kullanmak mümkün. Şık estetik ve A Enerji Tabela sistemleridir.
Bornova Tabelada imalatı ve montajı yapılan bütün reklam panoları, ışıklı ve ışıksız tabelalar, cephe giydirme, bina reklamları, kutu harfler tabelalar, neon harfler ve kayan yazı tabelalar *fatura tarihinden itibaren 2 yıl işcilk garantilidir.
Açık Hava Reklamcılık Olarak üretimini yaptığımız reklam panolarını iç ve dış mekan olarak 2 gruba ayırabiliriz. İç Mekan rekalam çalışmalarımız arasında Mağaza vitrin resimleri, cam yazıları, uyarı ve ikaz panoları, banko önü ve arkası reklamları , ışıklı ve ışıksız firma logoları, dekoratif amaçlı iç mekan resim tablolar ,fuar resimleri vs…
Dışmekan Outdoor Açık Hava Reklamcılık Hizmetlerimiz ise…Pkatiyennmaz Krom Krom Kutu Harfler, Fileli kutu harfler, Plexi kutu harf tabelalar, Alümünyum Kutu harfler Çatı tabelaları ışıklı ve ışıksız Vinil germe tabelalar, Totem ve merdiven tabelalar vs…
Outdoor reklamlar denildiği zaman ilk akıla gelen otoban yol kenarlarında bulunan devasa yol panoları ve kent merkezlerindeki gösterişli bilboardlardır.Tüm bu dev bütceli reklam mecralarının yanı sıra daha düşük bütceler ile işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtan reklam panoları yaptırmanızda mümkün olabilir.

bornova tabela

izmir tabela

Pleksi tabelaları tercih eden firmalar genelde havalar karardığında da açık olan firmalardır. Işıklı tabela ihtiyacı olan firmaların plexi tabelayı seçmelerindeki en önemli neden yüksek ışık geçirgenliği ve pürüssüz parlak yüzeyi vasıtası ile göze hitab eden farkındalıkları yüksek olan ürünler olmasıdır. Plexiglass malzeme 1 mm ile 19 mm et kalınlığında üretilerek açıkhava reklamcılık ve tabela sektöründe işlenmektedir. Plexiglass, tabela yapımında kullanıldığı gibi inşaat dekorasyon güvenlik ve gıda gibi pekçok sektörde kullanılan ham maddesi petrol olan bir üründür. Cam görüntüsüne sahip olduğu halde camdan misli ile çok daha sağlamdır. Dış ortamdan gelebilecek darbelere karşı dayanıklı ve yüksek ışık geçirgenliğine sahipdir.Plexi malzeme yüksek derece ısı gördüğü zaman biçim değiştirerek eğilip bükülmeye başlar soğuduğundada sıcakken aldığı formu korur.Kutu harfli tabela ya da pleksiglass kasalı tabela imalatında iki ayrı plexi birbirine ince ve kalın yoğunlukta iki ayrı kimyasal sıvı ile kimyasal reaksiyonme sonucu ile yapıştırılır ve ustalıkla birbirine yapıştırılan plexiler birbirinden kırılmadan netlikle ayrılmaz. Kutu harfli tabela nasıl yapılır? Kutu harfli tabela imalatı gerçekten çok iyi ustalık ve tecrube isteyen bir iştir. Kutu harf tabelalar dizayn, imalat ve montaja kadar püf noktaların silsile yolu ile birbirini izlediği cok ayrıntılı bir reklam tabelası çeşididir. Üretimi yapılacak olan bir harfin yüksekliğine göre karakteri, etkalınlığı ve harf derinliği belirlenir. Harf arasındaki mesafeye göre kenar bant renkleri vs belirlenmelidir.Malesef ülkemizde açık hava reklamcılığına dair meslek okulları bulunmadığından hemen herkes kulakdan dolma ya da görerek deneyerek bu meslekte bir noktaya gelmiştir.Bu nedendendirki ülkemiz Açık Hava Reklamcılığı Sektörünü 2000 li yılların başına kadar 30 yıl geriden takip ediyordu örnek olarak 40-50 yıl evvel Amerikan filmlerinde gözümüze çarpan neon tabelalar hatta kayan yazıların kutu harflerin ülkemizdeki tarihi 20 yılı geçmez avrupada 10 yıl önce kullanılan makina teknolojileri ülkemize henüz giriyor.