İzmir Tabelacı Sipariş : 0 532 320 08 77

Krom Harf Tabela

Krom Harf Tabela

Paslanmaz Kutu Tabela üretildiği Paslanmaz metalden ötürü bu adı alır. paslanmaz olduğundan ve ışıl olduğundan dolayı yeğleme edilmektedir.

izmir tabela

izmir led tabela

Krom harflerin kat yüzeylerinde 304 kalite 1.2mm krom sac, canip yüzeylerinde 0.60mm yahut 0.70mm krom sac kullanmaktayız. Harflerin ön yüz kesimlerini lazerle, semt satıh şeritlerini giyotin makaslarla kesiyoruz. Alsancak Tabela, istenilen yazgı karakterinde kestiğimiz krom harflerin, yer bantlarını elle şekillendirdikten sonra lehim deposu kullanarak, civar yüzeyleri ile birleştiriyoruz.
Kutu harf Tabela Fiyatları, Krom Kutu harf ve Pleksi Kutu ışıklı Tabela çeşitlerini 3 boyutlu olarak tasarla, anında kutu kod fiyatını Krom harfleri, mücella paslanmaz sacdan yapmamıza rağmen; lehim işi bittikten sonra, Alsancak Tabela, krom harflerin fazladan bir parlaklığa erişmesi için, polisaj işlemi yapmaktayız.
Polisaj işlemi bitirilmiş krom harfler; son olarak ışıklı olması istenmiş ise içerisine kez geçirmez parça ledler monte ederek, harfin üretim aşamasını bitirmiş oluruz. Bu şekilde üretilen krom harflere paslanmaz kutu harf, Alsancak Tabela, paslanmaz kabartma harfte denmektedir.
Genel olarak paslanmaz çelikler %10-%25 ortada Cr (Krom) içerirler. Krom, çeliğin yapısında çeliğin yüzeyine çıkarak kromoksit tabakası oluşturur ve demirin oksitlenmesini engeller. kısaca kullandığımız paslanmaz çelikte her ne bir oksidasyon yada kararma olmamaktadır. Bu nedenle paslanmaz harflere krom harfte denir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. ayla geçmiş dedi ki:

    fena görünmüyor tabela örnek bu tarz başka çalışma var mı acaba size iletişim bölümünden ulaştım cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler

Yorum Yaz