0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

izmir totem

04 Mart 2016
663 kez görüntülendi
izmir totem

İzmir Totem

Totem Tabela İle Farkındalık Yaratın
Totem Tabela yol kenarlarında sıklıkla rastladığınız ve belki de o kadar çok görüyor olmanıza rağmen adını bilmediğiniz tabela çeşididir. Totem Tabelalara karayolu üzerinde uzak mesafe yolculuklarınızda rastlamanız mümkündür. Bu tabela çeşidi çok uzak mesafeden dahi görülebilir niteliklerde tasarlanarak sabit bir şekilde montaj yapılmak suretiyle yol kenarına monte edilmektedir. Örneğin yaklaşık bir km sonra ulaşacağınız bir otele ait reklam tabelası olarak otel müşterilerini olumlu olarak etkileyecek nitelikte tasarlanarak montajı yapılmıştır. Bu durum otel müşterilerinin konaklayacakları alana yaklaştıklarıyla ilgili bilgi vermenin yanı sıra görsel olarak belki de aklında hiç de o otelde kalmak olmayan kişileri de işletmeye çekmek için kullanılacak birebir bir yöntemdir.

izmir tabela

totem izmir

İzmir Reklam sektöründe başarılı bir işletme konumuna ulaşmak isteyen genellikle de büyük ölçekli işletmeler tarafından en çok tercih edilen tabela çeşidi Totem Tabeladır. Burada uzak mesafelerden bile fark ediliyor olması işletmenin değerini önemli ölçüde arttırmaktadır. Tabela boyutlarını dilediğiniz şekilde belirleyeceğiniz bir tabela çeşidi olarak avantajlı bir reklam yapmanıza olanak sağlanmaktadır. İzmir Totem firmamız tarafından büyük alışveriş merkezleri, dinlenme tesisleri, benzin istasyonları bu yöntem sayesinde müşterilerini bünyesine rahatlıkla çekebilmektedir.
Tabelacı İzmir’de hemen her alanda faaliyet gösteren firmaların ihtiyaçlarına yönelik şık tabelalar tasarlayan firmamız yılların tecrübesini tasarladığı şık tabelalar ile kanıtlamaktadır. Totem Tabela tasarımı ve montajı buzdağının görünmeyen kısmı gibidir. Bu sebeple bu tabela çeşidi ancak bu konuda uzman kişiler tarafından hazırlanmalıdır. Totem Tabelanın kullanılacağı sektör için işletme sahibi bu tabela çeşidinden yararlanmak istiyor ise öncelikli olarak ihtiyaca ve müşterilere ulaşmasını istediği mesaja göre bir tasarım gerçekleştirilmelidir. Tasarım işlemi tamamlandıktan son teknoloji grafik teknikleri kullanılarak imalat aşamasına geçilmektedir. İmalat aşamasında teknolojiden yararlanılarak metal kesiciler kullanılır. Totem Tabelanın renklendirilmesi için fırın boya sistemi kullanılır ve montaj aşaması için hazırlanır.
Montajın gerçekleştirileceği yerin önceden gidilerek keşif yapılmak sureti ile belirlenmesi gerekmektedir. Rastgele bir montaj gerçekleştirilemez. Montaj aşamasından önce montajın yapılacağı yere beton dökülür ve dökülen bu beton üzerine Totem Tabela sabitlenir. Bu sayede doğal etkenlerden kötü bir şekilde etkilenmesinin önüne geçilir. Bu tabela için ödeyeceğiniz bedelin ilk başta gözünüzü korkutmasına izin vermemelisiniz. Çünkü edineceğiniz bir Totem Tabela sayesinde uzun yıllar akıllarda kalacak bir reklama sahip olursunuz. İyi bir reklam istiyorsanız tabela yelpazesinden seçeceğiniz bir Totem Tabela ile işe başlamalı ve rakipleriniz arasında farkındalık yaratmalısınız.