0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

İzmir Işıklı Tabela

19 Ocak 2016
549 kez görüntülendi
İzmir Işıklı Tabela

Işıklı Tabela İzmir

Işıklı Tabela Üretimi aslında sandığınız kadar zor da değil. Çok çeşitli malzemeleri bir araya getirip oluşturduğumuz toplama bir sistem olduğu söylenebilir. Aynı bilgisayar sistemleri gibi.. Biraz el beceriniz varsa kendiniz de yapabilirsiniz aslında…
Bunun için ölçüye göre misal 3 metreye 1 metre tabela için; 12 adet floresan ampul 12 adet klemens 12 adet balans ve 12 adet starter gerekiyor.
yaklaşık 30 metre kadar da 2×1,75 mm elektrik kablosuna ihtiyaç var.

izmirdeki tabelacı

tabelacı izmirde

Ayrıca izmir tabela üretimi yine bize gereken diğer malzemeler arasında 2 tabela galvaniz saç, 2 boy alüminyum ışıklı kasa,
yaklaşık yarım tabaka 4,5 mm polikarbon, 1 boy 20x30x1,2 mm boyalı kutu profile de ihtiyacımız var.

Işıklı Tabela için başlıca örnekler bu şekilde fakat bunlar dışında birçok ışıklı tabela çeşidi de bulunmaktadır.  Işıklı tabelaların kasa derinliğinin biraz fazla olması zorunludur. Çünkü floransan tabela çeşidinde floransalar kasaya yerleştirildiğinde zemin kasadan uzak olduğu takdirde ışık net gözükmektedir. Işıklı arka kısımlarının kapatılması için belirli malzemeler kullanılır bunlar genellikle alüminyum ve galvaniz saç olarak bilinir. Işıklı tabelalarda kasa kenarlarından açılımı yerleştirmek için U şeklinde 10 x 20 cm ebadında profillere omurga oluşturulmalıdır. Işık tertibatı yerleştirildikten sonra pleksiglas veya polikarbon malzeme takılarak ışıklı tabelanın kasası tamamlanır.
Şimdik gelelim tabelamızı toplama işine..İlk olarak alüminyum ışıklı kasayı 2 adet 3 metre ve 2 adet 1 metre olarak kesiyoruz,daha sonra köşelerini ebata göre köşebentler ile vidalayı bir dikdörtgen elde ediyoruz.Bu işlemden hemen sonra, 2 adet galvaniz saçı alüminyum ışıklı kasaların içindeki ray sistemine yerleştirip, arka taraflarından vidalıyoruz.
Şimdi dikdörtgen bir kutu elde ettik değil mi? evet…

İzmir Tabela Firması

İzmir As Tabela sizlere kendi kendinize bile yapabileceğiniz ışıklı tabela sistemini sistemli bir şekilde yazıyor.
Gelelim diğer kısma elimizde 20x30x1,2 mm boyalı kutu profile de var değil mi? onu 4 adet 1 er metreden kesiyoruz, daha sonra kalan parçadan da 8 adet 10 ar cantim kesiyoruz,
bu parçaları U şeklinde 1 metrenin sağına ve soluna 10’ar santim parçaları kaynatıyoruz.
şimdik elde ettiğimiz parçalar Önceki topladığımız tabelanın içine koyup eşit aralıklarla dış kısmından vidalıyoruz.
iç kısmında ızgara sistemi olmuş oldu değil mi?

Işıklı Tabela Üretimi

Bu hususta eğitime deva ediyoruz. Şimdik floresanlarımızın sağ ve soluna klemensleri vidalıyoruz.
Daha sonra starterleri kablo ile bu klemenslere vidalıyoruz.
floresanları da bu şekilde toparladıktan sonra kasanın iç kısmına eşit aralıklarla yerleştirip sabitliyoruz.
balanslarıda kasa içerisine vidalarla sabitledikten sonra bunları da floresanlara kablolar ile düzgün bir şekilde sabitliyoruz.
Bu arada bu işlem için elektrikçi yardımına ihtiyaç duyabilirsiniz
Lüften bu yazıyı izinsiz kopyalamayınız. İzinsiz kopyalayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Zira emek hırsızlığı Önce ALLAH (C.C.) sonra insanlar arasında büyük suçtur kul hakkı yemeyin.
Floresanlardan test ışığı aldıktan sonra, dijital baskıda bastırdığınız folyoyu polikarbonunuza yapıştırıp,
bunu da kasanın oluklarından çekmece gibi sürüyor, sıkıştırıyorsunuz. vidalıyorsunuz.
Işıklı Tabela Üretimi tamamlanmıştır. şimdi artık montaj yapabilirsiniz. Eğer Kendiniz montajı yapazsanız;
izmirde tabelacı olan izmir As tabela firmasın dan yardım alabilirsiniz.
Tabela ve reklam üretimi yapan izmir As Tabela ve reklam firmamız yukarıda da yazdığımız gibi, dilerseniz sizin de üretmiş olduğunuz tabelaların izmirde tabela montajı işini yapar.
Bizlere ulaşmak çok kolay; Telefon numaralarımız 0 532 320 08 77
7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.
Bizce ışıklı Tabela izmir üretim konusu çok zor olmamakla birlikte emek isteyen bir iş; zira yukarıdaki makaledeki yazıları da dikkatlice okuduktan sonra sizde bu kanıya varabilirsiniz.
Yazıyı izinsiz kopyalayan kişiler hakkında direkt şikayet davası açacağız.
İzmir Tabela Işıklı tabela üretimi yapmakla beraber firma adımız izmir As Tabela’dır.

Reklam, firmalar için artık yaşam alanlarında son derece önem arz eden konuların başında yer alıyor. Sizlerde tabela sistemlerini artık kullanmaya başlayarak tüm reklam ihtiyaçlarınızı da bu sayede karşılama şansına da sahip olabilirsiniz. Germe Vinly Tabela sistemleri için hemen sizlerde firmaya başvurarak tüm desteğini arkanıza almaya da başlayabilirsiniz. Birinci sınıf kalitede ki malzemelerle tabelalarınız yapılıyor ve hazırlanarak elinize teslim ediliyor. Buna göre sizlerde tabelalarınızı en uygun fiyat garantisi ile temin ederek artık iş hayatınız içerisinde kullanmaya da başlamış olacaksınız. Işıklı ve ya ışıksız olmak üzere tüm alıcılara iki türden bir seçenek sunulmaktadır. İstediğiniz görsel güzellikte ki tabelalara sizlerde bir an önce sahip olarak firmanızı tanıtmaya başlayabilirsiniz. Işıklı kullanacak olan kişilerde geceleri şirketinin dikkat çekmesini de sağlayacak ve müşteri çekerek kazançlarını da daha fazla yukarıya çıkarabilecektir. Yüzeyi genellikle dijital baskılı olarak üretilmeye başlanan tabelalarınıza hemen sizlerde sahip olmaya başlayarak kullanın.

Üstelik tamir işlemlerinizde en hızlı şekilde yapılarak elinize teslim edilmektedir. İstediğiniz her bir ölçüye en uygun şekilde hazırlanan germe özellikli tabela sistemlerini artık İzmir tabela farkı ile en uygun koşullarda sahip olarak kullanmaya başlayacaksınız. Tüm tabela modelleri arasında en ucuz fiyatlı olan vinly tabela sistemlerini artık Bornova Tabela ve bir diğer ilçe içerisinde yer alan Bayraklı Tabela sistemleri içerisinde bulabileceksiniz.