İzmir Tabelacı Sipariş : 0 532 320 08 77

izmir ışıksız tabela

izmir ışıksız tabela

Tabela Izmir

Işıksız Tabela Nasıl Olmalıdır?
Işıksız tabela gerek küçük işletmeler gerekse büyük işletmeler tarafından belirli standartlarda imal edilen tabelalardır. İzmir Reklam sektöründe sıklıkla rastlayabileceğiniz tabela çeşidi arasında birçok işletmede kullanılmaktadır. İşletmecilerin faaliyet konularına göre istenilen ölçülerde hazırlanabilen Işıksız Tabelalar hemen hemen aynı standartlarda olabilmektedir. Renk uyumu ve görselliğin ön planda tutulduğu bir tabelaya sahip olmak isteyen işletmeler hangi sektörde faaliyet gösteriyor ise talep ettiği ışıksız tabela şık bir görsellikte reklamını en iyi yapacak niteliklerde tasarlanarak üretimi yapılır.

alaçatı tabela

izmir tabela

İzmir Tabela firmamızdan alacağınız tabela hizmeti faaliyet gösterdiğiniz sektörde hızla isminizin duyulmasını sağlayacaktır. Nitelikli bir işçilik ile üretimi yapılan tabelanızın işletmenize montajının yapıldığı andan itibaren size kazandırmaya başlayacağına emin olabilirsiniz.
Işıksız Tabelalar genelde gece görüşü olmayan tabelalardır. Bu çeşitte bir dezavantaj olarak gözükse bile dışarıdan kullanılacak bir aydınlatma sistemi ile bu sorunu çözebilmeniz ve şık bir tasarımla hazırlanmış bir tabelanın uzak bir mesafeden bile rahatlıkla görülebiliyor olmasını sağlayabilirsiniz. Maliyet açısından düşük bir maliyet ile sahip olabileceğiniz İzmir Işıksız Tabela bakımını yaptırmanız tabelanızın ömrünü daha da uzatacaktır. Örneğin harfleri silinmeye yüz tutmuş bir tabela işletmenizin ismi açısından çok da hoş görünmeyecektir. Bu sebeple harflerin silinmesini beklemeden İzmir Tabelacı firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz. Sadece bir tabelanın imalatı ve montajı ile işletme sahipleri ile diyaloğunu kesen bir firma olmayışımız bu konuda kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlayacaktır. İçiniz rahat bir şekilde her yıl tabelanızın genel bakım ve temizliğini yaptırabilir bu sayede de işletmenize gelecek olan müşterilerin göz zevkini kötü olarak etkilememiş olursunuz.
Şık bir görünüm ile hazırlanan tabelalar çevrede görüntü olarak hoş bir görünüme sahip olmaktadır. Şıklık tasarımın mükemmeliyeti işletmenize verdiğiniz değerin de bir ölçüsüdür aslında. Aynı faaliyet alanında şık ve gösterişli bir Işıksız Tabelaya sahip olan işletme, sıradan küçük bir tabelaya sahip olan işletmeden daha karlı işlere imza atacaktır. Bulunduğunuz sektörde karlılığınız tabelanızın isminizi ne kadar iyi yansıttığı ile doğru orantılıdır. Unutulmamalıdır ki Işıksız Tabelanın montaj aşamasında sağlam olarak monte edilmesi olası herhangi bir fırtına veya rüzgârdan etkilenmeyecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Suzan Yerli dedi ki:

  Çankaya tabela her daim yenilikçi, geleceğe dönük bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bu amaçla alanındaki teknolojik ilerlemeleri takibini yaparak müşterilerinin kaliteli ve şık tabelalara anında ulaşmalarını, iş teslimatındaki kalitesini artırmayı hedeflemektedir.

 2. Enru Duman dedi ki:

  Çankaya tabela Türkiye genelinde sunmuş olduğu deneyimli ve yaratıcı çalışmalarında kullanmış olduğu, teknolojik imkânları, uzman ekibiyle alanda her zaman dikkat çekmiş ve kaliteli hizmetiyle hizmet sunmaya devam edecektir.

 3. Suzan Yerli dedi ki:

  Genç ve uzman ekibiyle faaliyete başlayan firmamız, reklam ve tabela alanındaki işletmelerin beklentileri doğrultusunda yaratıcı ve görsel çözümler imkanı sunarak Kurumsallaşma noktasında hızla büyüyen, geniş müşteri kitlesi ile tabela ve reklam alanında profesyonelliğini ve uzmanlığını ortaya koymuştur.

 4. Nail Kara dedi ki:

  Gayemiz müşterilerimize en güzel işi en uygun fiyata, en kolay ve en kısa sürede sunabilmek. Dolayısıyla bu alandaki en iyi firmaları yakından takip ederek meslektaşlarımızla da deneyim, bilgi ve becerilerini paylaşarak hizmet sunmaktayız.

 5. Nail Kara dedi ki:

  Çankaya tabela genel anlamda müşterilerimizin beklentilerine cevap verebilecek doğrultuda çalışmalar gerçekleştirmeyi prensip edinmiştir. İşinde uzman, yenilikçi çalışanlarımızla tüm tabela hizmetlerini bir araya getirmiş ve müşterilerine sunmuştur. Gelişme sağlayan çalışmaları yapmayı ve müşteri memnun kılmayı temin ederek, bu alanda lider bir firma olmayı hedeflemiştir.

Yorum Yaz