0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Işıklı Kutu Harf

27 Ocak 2016
447 kez görüntülendi
Işıklı Kutu Harf

KUTU HARF TABELA

Dekota Kutu Harf Tabela nasıl yapılır?
genellikle iç mekanlarda kullanılan bu tarz ve tipteki tabelalar, Dekota nın derinliği farklı farklı olmakla birlikte, İzmir Tabela Bu malzemenin kalınlığı arttıkça fiyatıda misli misli arttığından çok kalın olanı fiyatının yüksekliğinden dolayı tercih edilmez.

tabela üretimi

izmir tabelacı

Dekota nın bir kaç rengi vardır ancak genelde beyazdır, bu sebepten Dekotadan kutu harf yapmayı düşünüyorsanız Dekota nızı boyamanız gerekecektir. Dekota nızı her türlü boyalarla boyamanızı öneririz. Dekota üzerine hertürlü Kimyasal boyayı kabul etmektedir. Kutu Harfinizin kalınlığını Dekotanızın kalınlığı kadar yapıyorsunuz yani diğer kutu harflerdeki uygulamayı yapmıyoruz şeritler kesipte kenarlarına yapıştırmıyorsunuz. Çok kalınlık verilemediğinden genelde iç mekanlarda kullanılır.
Dekotanızın kalınlığını 1cm. yaptığınızı düşünelim ve bir logo oluşturalım.
Bir plaka Dekota satın alıyorsunuz.Dekotanın bir tabakası farklı ölçülerindedir.
Bu ölçülerden size uygun olanı tercih etmenizde fayda vardır.
Çünkü ölçü büyüdükçe fiyat artacaktır.
Dekotanızı keserken muhakkak bilgisayar destekli bir makina kullanmalısınız. Sebebi ise malzeme kalınlığı 1cm ve üstü olduğunda dekupaj ile düz bir kesim yapamayacaksınız. Bu sebepten Router kullanılarak kesilmesinde fayda vardır.

tabela eczane

yeşilyurt eczane tabela

tabela izmirde

izmirde tabela

Tabelacı karşıyaka

Bostanlı tabelacı

reklam karşıyaka

karşıyaka tabela

izmir yeşil renk kutu harf

Yeşil kutu harf

ucuz eczane tabela üretim

Bayraklı eczane tabela

izmir bornova tabelacı eczane

Bornova eczane tabela

balçova eczane tabela

izmir balçova tabela

izmir balçova reklam tabela

Tabelacı Balçova

izmir eczane kutu harf

izmir eczane kutu harf

Kutu Harf Yapıyoruz

Kesilmiş olan harflerinizin kenarlarına çelik macun sürerek kurumasını bekleyiniz. Daha sonrasında da iyice zımparalayıp tamamının boyanmasını sağlayınız. Malzemeyi boyamayı en az üç kat atmanızı tavsiye ederiz.
Birinci kat boyanızı sadece kirlilik yaratacak şekilde astar atmanızı tavsiye ederiz. Astarın yarım saat kurumasını bekledikten hemen sonra tekrar ikinci kat boyanızı daha dolğun olarak atınız bu boyamanızın kuruması için en az 3 saat beklemenizi öneririz, üçüncü ve son kat boyanızıda attıktan sonra artık kutu harfleriniz hazır demektir bu harfleri montaj yapacağınız zaman kutu harf Dekotalarınızın arkasını köpük çift taraflı bantlarla kaplayabilirsiniz daha da sağlam olmasını istiyorsanız bantların aralarına boş kalan bölgelere soğuk silikon sürebilirsiniz.
Bu Dekotaları ayrı ayrı düzgün bir şekilde yapıştırmanız mümkün değildir.

Ayrıca bu sepepten farklı renk Folyodan kalıp hazırlamanızı tavsiye edebiliriz. Bu şablonuı reklamınızı uygulamak istediğiniz bölgeye yapıştırdıktan sonra artık. Kutu harflerinizi tek tek bu Folyonun üzerine düzgün bir şekilde yapıştırabilirsiniz.Dekota Harf kesimleri boyutları yüksek olduğunda ağırlıklarıda yüksek olacaktır,bu sebepten kullanığınız çift taraflı banta ve soğuk silikonunuza dikkat ediniz, gerekirse Dekotanın görünmeyen bölgelerinden gizli vidalar saplayabilirisiniz.