0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Firma Profili

Anasayfa » Firma Profili

İzmir Reklam Tabela İşleri

Hamd, şükür, övülme tek kendisine ait olan ve her şeyin sahibi zat-ı şahane ALLAHA aittir. Onu tesbih eder ve verdiklerinden dolayı sonsuz şükür ederim.

1996 yılında aktif olarak girmiş olduğum bilişim sektörüne, sırasıyla Kurumsal İnternet firmaları, Web tasarım firmaları, Programcılık firmaları, Bölgesel Gazetelerde çeşitli kadrolarda yer aldıktan ve bu sektörlerin artılarını ve eksilerini sindirdikten sonra, 2006 senesinde Tabela ve Reklam Sektörüne girdim.

İzmir Tabela Satışı

izmir tabela montaj

Ben, izmirde bu hususta ilk tabela sitesi açan kişiydim. Diğerleri tamamen benim arkamdan gelen kişi ve firmalar olmuştur. Tabii archive.org sitesi yalan söylemiyorsa -ki asla söylemez.İnternet alemindeki ilk 3 tabela istesinden biriyiz.

Hiç kimsenin bu yaşıma kadar ekmeği ile aşı ile, ailesinin rızkı ile oynamadım. Asla ona bu sektörden ekmek çıkmayacak! gibi kelimeler kullanmadım. Yine hiç kimse için şuna şöyle bir oyun edelim bakalım hali nice olacak? gibi düşünceler beslemedim.

İlk olmanın sorumluluğunu tam manası ile Ahlakımla, duruşumla en başından beri devam ettirmekte ve yaptığım tüm işlerin arkasında durmaktayım.

Bana neler mi yaptılar? defalarca web sitemi hacklettiler, kötü sitelerden link attılar, dolandırdılar, tehdit ettiler, web sitelerimi zorla tehditle avukatları yoluyla elimden almaya çalıştılar.. kandırarak çeşitli belgelere imza attırıp sitelerimi elimden almaya çalıştılar, bilgisayarıma virüsler attılar, daha neler neler.. Bunların hepsi ip adresleri, telefon ses kayıtları, bilumum yazılı ve görsel döküman olarak dosyalanmış şekilde mevcut…

Neden mi bir şey yapmıyorum ? Şikayetçi olmuyorum, kimseyle uğraşmıyorum? Çünkü işimde gücümdeyim. Olmaya da devam edeceğim. Zira Biliyorum ki; RIZKI VEREN ALLAHTIR. Rızkımız kesildiği gün zaten öldüğümüz gündür. Ayrıca ALLAHTAN habersiz kimse bir şey yapamaz. Varsın o kötülük edenler ettiklerini kendilerinden bilsinler ama bilmezler ve anlamazlar ki ALLAH onların gözlerine perde çekmiş, kulaklarını kapatmış ve onlara belli bir müddet vermiş.

Sahipsiz gördüler diye bizi, üstümüze geliyorlar.. Gelsinler, Sahipsizin Sahibi ALLAH’tır. Allahın gücü Herşeye yeter.

Sayın Müşteri; Yukarıda okuduğunuz yazılar size kurumsal bir firmanın tanıtımı gibi gelmeyebilir Ama ve Fakat, Bir Firmayı Bir İnsan Var eder. O insanın geçmişini, tecrübelerini, hayat anlayışını bilmek size farklı bir güven verir. Zira bence kurumsallık, masa başında oturup ta ona buna iş buyurmak, gelen müşterilere neden geldin gibilerden bakıp, hizmetini pahalıya satmak değildir.

Yazımızı okuduktan sonra bizi ararsanız daha hoş olur.

Büyüğümüzün de buyurmuş olduğu gibi Halkın hakkı aslında Hakkın Hakkı’dır. Hak Yemeyiniz.