İzmir Tabelacı Sipariş : 0 532 320 08 77

Eczane Tabela Çeşitleri

Eczane Tabela Çeşitleri

İzmirde Eczane Tabelası Üretimi deyince akla gelen sayılı kuruluşlardan biri olan izmir karşıyaka tabela reklam firması, sizlere 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir. Teknolojiyi ve Eczacılar odasının belirlemiş olduğu en son güncel standartları yakından takip edip sizlere reklam ve tabela hususunda en doğru çözümleri sağlamaktayız.

izmirde levha tabela

izmir eczane tabela

Uygun fiyatlı eczane tabelası çeşitlerimizi, ışıklı ve ışıksız eczane tabelası görsellerimizi sitemizden bolca görebilirsiniz. Bizlere iletişim bölümüzden ulaşabilir, ayrıca 7/24 cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Uzman müşteri temsilcimiz sizinle tüm detayları görüşecektir.

Tabela Reklam İzmir ile müteallik çalışmalarda işlerin %50 kat ita (iş avansı) olarak alınarak üretime geçilir. Tabela ‘nın boyutlarına bakarak sıra verilip montaj günü gelmeden 1 ruz evvel müşteriye telefonla ulaşıp tabela montajı için termin alınır. Tabela kurgu işleminden sonra sonuç kalan ita mütekabil anlaşılan şekilde istem edilir. Firmaya hususi yapılan tabela çalışmaları 2 yıl güvenceli olup led tavzih malzemelerinde ise 1 sene garanti kapsamındadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Alper İskitler dedi ki:

    Yapılan tabelaların 2 yıl güvenceli olup led tavzih malzemelerinde ise 1 sene garanti kapsamında olduğunu bilmiyordum.

Yorum Yaz