0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Buca Tabela Firma

09 Şubat 2016
685 kez görüntülendi
Buca Tabela Firma

Açık hava tabelaları, tabelacılıkta kullanılan genel bi terimdir.Bu terim tabelacılık alanını dış mekanla sınırlamıştır. Kendi Alanında uzman , eğitimini almış tecrübeli kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermekteyiz. Direk Tabelası yaptırmadan önce mutlaka bize ulaşın. Yani kapalı alanların dışında kalan her türlü tabelacılığa denir.

tabela reklam buca

bucada tabela

Peki izmir açıkhava tabelacılığına hangi tabela malzemeleri girer: Bir iş yeri açtığımızda dijital baskı merkezi kimliğini yansıtacak reklam uygulamalarından biri de dış cepheye uyguladığımız tabelalardır. bir ışıklı tabela tasarımının ve aydınlatmasının insanları psikolojik olarak ta etkilediği kanıtlanmış bir gerçektir.Kayan yazı modelleri de şu an oldukça talep görmektedir. Yaptırdığınız bir ışıklı tabela sizlere daha önce belki farkına varılmayan dükkanlar bile ışıl ışıl olup dikkatimizi çekmekte ve bizi ister istemez o bölgeye doğru yönlendirmektedir. Reklam sektörünün hızla büyümesi ile artık onlarca farklı çeşit tabela uygulamaları ortaya çıkmıştır. Artık ışıklı tabela sayesinde ticaret yaptığımız iş yerimiz için cephe giydirme ücretleri biraz daha ileriye çıkmakta ve daha fazla dikkat çekmemizi sağlamaktadır. Çatı tabelası, dükkan tabelaları, işyerinizin üzerine asılan brandalar gibi malzemelerin yanı sıra, Dükkanların veya arabaların camlarına veya belirli yerlerine yapıştırılan izmir tabela folyolar, otoyollardaki bilbordlar, toplu taşım araçları üzerindeki izmir tabelalar (araç giydirmeler), bina dışı, duvarları giydirmeleri gibi geniş bir yerde yapılan tabela işleri girmektedir.

bornova tabela firma

tabela bornova

İç mekan tabela, bütün iç mekan yerleri için kullanılabilecek tabela çeşitleridir.Örneğin: kapı önüne takılan şirket tabelaları, şirketin içindeki kapılarda kullanılan, üzerinde başkan, müdür yardımcısı, ve ya o firmada o odada yapılan işin üzerinde yazıldığı küçük kapı yönlendirme tabelaları olabilir.tabelaların içine yerleştirilmiş floresan lambalar kullanılırdı. Bu uygulama halen kullanılmakla birlikte artık yerini led lambalı ışıklı tabelalara bırakmaktadır. Bunun yanında otoparklarda kullanılan izmir tabela, avm lerde kullanılan müşterileri yönlendiren tabelalar bunlara örnek olarak gösterilebilir.
Bu tarz tabelalarda kendi içinde farklı şekillerde olanları vardır.En yaygın olarak kullanılanları alüminyum profil kullanılarak yapılanlarıdır. İnşaat Tabelası ülkemizde en çok tercih edilen tabela çeşitlerinden biridir. Tabela Reklam istenen metraj ve modele göre tasarlanabilir , üretilebilir ve montajı başarı ile uygulanabilir. Özellikle Led aydınlatmalı ışıklı tabelalar hangi mevsim şartı olursa olsun bir zarar görmez. İzmir Tabela Firması Ayrıca ışıklı tabelalar da kendi aralarında modellere ayrılmaktadır. izmirde tabelacı hayal gücümüzle ilgili artık sınır tanımamaktadır. Kutu Harf Tabela artık daha fazla istenmesi nedeni göze hoş gelen ışıklanması ve insanların ilgisini çekmesidir. Ayrıca led ışıklı tabelalar tekrar tekrar iş yapmadan tabelacı izmir, yaz kış güvenle kullanabileceğiniz ve normal ampul aydınlatmalarına göre kat kat ekonomik olan uygulamadır. Az güçte çalıştığı için ekonomimizde tasarrufa gitmemizi sağlar. Tabela ajansı da değişik uygulamalar yapılabiliyor. Işıklı tabela bornova, izmir kayan yazılı tabela , led tabela karşıyaka, izmir eczane tabelası , kutu harf tabela bayraklı, karşıyaka dijital baskı tabela , alsancak çatı tabelası, bornova otantik tabela , çeşme totem tabela sadece ilk akla gelen tabela çeşitlerindendir. Uygulamış olduğumuz tabelaların yaptığımız ticaretin en önemli reklam ve müşteriye yansıması olarak ta nitelendirebiliriz. Alüminyum kutu profilden üretilen iç mekan tabelaları, alüminyum profillerin istenilen ölçülerde kesilerekten, Buca Tabela üzerine istenilen ismin folyo kullanılarak yapıştırılması ve iki yanının plastik aparatla kapatılmasıyla elde edilir. Bu tabela duvara genellikle çift taraflı bantlarda kullanılarak silikonla yapıştırılmaktadır.

tabelacı buca

buca tabela

Bir diğer çeşidi de ahşap üzerine prinç levhalar yapıştırılarak yapılanıdır. Bu ise daha dekoratif dizan görünmekte ancak alüminyum tabela izmir olana göre daha maliyetli olmaktadır.
Işık bantlarında çok sıkça kullnılan bir izmir iç mekan tabelasıdır.Pleksiglas malzeme üzerine kazınan yazılara, pleksiglasın üzerinden verilen renkli bir ışığın, pleksiglasın üzerine kazınan harflerde yoğunlaşması sonucu, izmir tabela firması, güzel bir görüntü elde edebileceğimiz bir iç mekan tabela ortaya çıkmaktadır.
Diğerleri ise:
– Alüminyum Çerçeveler
– Menü Panoları
– Helezon Panolar
– Sürgülü Çerçeveler
– Bannerler
– Pop Up Displaylar
– Pansetler
– Çift taraflı germe çerçeveler
– Strech Çerçeveler
– Poster Camplar
– Ayaklı Poster Panoları
– Light Boxlar
– Notice Bordlar
– Tanıtım Standlarıdır.