0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Buca Işıklı Tabela

28 Ocak 2016
500 kez görüntülendi
Buca Işıklı Tabela
izmir tabela

izmir ışıklı tabela

Bizim için yaptığımız işten çok karşı taraftaki kişi gerçekten memnun oldu mu? Bize bu parayı öderken içinden helal mi edecek haram mı? bu düşünce daha önemli… izmirin buca ilçesinde ışıklı tabela üretimi yapmaktayız.Merkez noktamız sizin olduğunuz yerdir. her daim reklam ve tabela işlerinizi itina ile yaparız.

bucanın bazı mahalleleri :

Şirinyer Mahalleleri
Akıncılar Mahallesi
Efeler Mahallesi
Fırat Mah
Göksu Mahallesi
İnkılap Mahallesi
İnönü Mahallesi
Mustafa Kemal Mahallesi
Seyhan Mahallesi
Vali rahmibey Mahallesi
Yeşilbağlar Mahallesi

bu mahallelerin tamamında tabela ve reklam işleri yapmaktayız.

Tabela; tanıtım yapmak, bilgi vermek, yönlendirmek amacı ile iç veya dış mekanlarda kurulan sistemlerdir. Hemen her yerde farklı çeşitleriyle karşılaştığımız tabelalar insanlara oldukça kolaylık sağlar. Tabelalar olmadan bir mekan hakkında içeriye girmeden fikir edinmek veya bilmediğimiz bir yoldan sıkıntı yaşamadan geçmek zordur. Reklam sektöründe çok önemli bir yere sahip olan tabelalar, farklı malzemelerden yapılabilmekte ve her geçen gün tabela çeşitlerinin artması ile birçok farklı alanlarda kullanılmaktadır.

Temel özelliği bilgi vermek olan tabela çeşitlerinin farklı teknik özellikleri her bütçeye ve zevke hitap etmektedir. Tabela çeşitlerini başlıca, ışıklı tabela, neon tabela, kutu harf tabela, totem tabela, pleksi tabela, pleksi kutu harf tabela olarak sıralayabiliriz. Tabelalar kişisel veya basit olabileceği gibi yüksek maliyetlerle hazırlanan malzemeler de olabilir.

Tabela Yaptırma Fiyatı Ne Kadardır?

Tabela fiyatlarını etkileyen bazı faktörler vardır. Bunların başında tabela yapımında kullanılan malzemenin kalitesi gelir. Yaptıracağınız tabelanın çeşidine göre kullanılacak malzemenin kaliteli olmasına dikkat etmelisiniz. Örneğin, led tabelaları tercih edecekseniz kullanılacak ledlerin kaliteli olması gerekir. Kalitesiz led tercih ederseniz maliyeti düşürmüş olursunuz ancak tabelanızın ömrünü kısaltmış olursunuz.

şantiye tabelası

izmir tabela

Tabela fiyatlarını etkileyen bir başka faktör ise tabelanın boyutudur. Büyük, gösterişli tabelalar tercih ederseniz maliyeti arttırmış olursunuz ancak mekanınızın reklamını daha iyi yaparak, daha çok dikkat çekmesini sağlamış olursunuz.

Tabela yapımı son derece profesyonellik ve kalite isteyen bir iştir. İşçiliğin ve kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Müşterilere daha gösterişli ve dikkat çekici tanıtımlar yapmak için işinde ehil, kaliteli firmalar tercih edilmelidir.
Tabela Neden Kullanılmalıdır?

Alüminyum Kutu Harfli Tabela

Alüminyum Kutu Harf uygulaması paslanmaz kutu harflerden daha uygun fiyatlı olduğundan tercih edilir. Yapılış sistemi Paslanmaz Kutu Harf ile aynıdır. Işıksız Kutu Harf sistemlerinde tercih edilmesi doğru olanıdır. Alüminyumun renk yelpazesi çok geniş olduğundan tercih sebebidir. Alüminyumu var olan standart renklerinin haricinde elektrostatik boyama tekniği ile istediğimiz renge boyayabiliriz. Elektrostatik boyama ile tüm RAL kataloğunda bulunan renkleri alüminyumun üzerine uygulayabiliriz. Elektrostatik boyama, var olan alüminyumu muzun üzerine toz şeklinde boya pigmentleri serpilir sonrada bu alüminyum fırına verilerek boyanın üzerine emisyonu gerçekleştirilir. Böylelikle alüminyum renginiz firmanızın kurumsal rengine kavuşmuş olacaktır. İstediğiniz renge kavuşan alüminyum malzemenizi paslanmaz kutu harfte olduğu gibi imal edebilirsiniz. ışıksız kutu harf yapmayı planlıyorsanız eğer alüminyum kullanmanızı tavsiye ederiz. Tabela örnekleri ile alakalı resimleri incelemek isterseniz web sitemizde tüm tabela modellerini bulabilirsiniz.