0 532 320 08 77
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bayraklı Tabelacı

20 Ocak 2016
426 kez görüntülendi
Bayraklı Tabelacı
İzmir tabela

İzmir tabela

İzmir İli Bayraklı İlçesinde Tabela, Reklam, Matbaa İşleri Konusunda Hizmet Veren Firmamız; 2006 yılından beri Uygun fiyat, Kaliteli hizmet ve Ayinesi iştir kişinin Lafa Bakılmaz düsturu ile hareket etmektedir. Globalleşen Dünyada Artık sınırların çok ta önemi yoktur. İnternet üzerinden odaklı olarak müşterilerine ulaşan İzmir tabela As Reklam, 7 Gün 24 Saat Hizmet vermeyi sürdürmektedir. Sizlere Telefonunuz kadar yakınız; 0 553 501 83 41 dilerseniz siz çaldırın biz arayalım.

Işıklı Tabela, Işıksız Tabela, Totem ve bunların dışında;

İzmir Bayraklı’da aşağıdaki hizmetleri vermektedir.
Bayraklı Neon Tabela
Bayraklı Krom Kutu Harf
Bayraklı Kabartmalı Tabela
Bayraklı Işıklı Tabela
Bayraklı Işıksız Tabela
Bayraklı Baskı, Folyo, Dijital Baskı
Bayraklı Alüminyum Kutu Harf
Bayraklı One Way Vision
Bayraklı Cam Reklam Kaplama
Bayraklı Cephe Giydirme
Bayraklı Pleksi,
Bayraklı Kompozit Tabela
Bayraklı Polikarbon Tabela
Bayraklı Reklam Bayrakları
Bayraklı Yön Tabelaları
Bayraklı Totem Tabela
Bayraklı Araç Kaplama
Bayraklı Eczane Tabela
Bayraklı Krom kutu harf Tabela
Bayraklı İnşaat Tabela
Bayraklı Şantiye Tabela
Bayraklı Totem Tabela
Bayraklı Kutu harf Tabela
Bayraklı Led Tabela
Bayraklı Vinil Germe Tabela

Bayraklı İlçesi İzmir Hakkında Kısa Bilgi

Tarih ve medeniyet Araştırmacılarının görüşüne göre ilk şehir körfezin kuzeydoğusunda bugünkü Bayraklı sırtlarında Tepe kule mevkiinde kurulmuştur. Bir görüşe göre ise ilk yerleşimin Syplos (bugünkü Yamanlar) Daği yamaçlarında olduğu daha sonra Tepe kule’den Turan yönüne kaydığı ileri sürülür. Yapılan kazılarda ele geçen buluntular da Tepe kule mevkiindeki yerleşimi kanıtlamaktadır. Syplos Dağinin kenarlarına yönelik Tantalos şehrinin yerinde bugün göze çarpan Akropol, Tantalos Mezarı ve Tepe kule’deki arkeolojik kalıntılar yerleşim tarihinin arkaik çağa dayandığını göstermektedir. Tantalos Mezarının diyagonal tasları bu devrin tipik örnekleridir. Bayraklı buluntularında ortaya çıkan evler genellikle tek odalı olup, duvarların alt kısımları tastan,üst kısımları kerpiçten,tavanları ise ahşaptandır. Evlerin her biri rutubetten korunma ve mülkiyet gereği olarak 60cm.mesafelerde kurulmuştur. Hemen her evde banyo tekneleri ile zahire ve su koymaya yarayan büyük küpler bulunmuştur. Şehrin surları üstün bir isçilik göstermektedir.

Bayraklı tabela olan çok firma olduğunu ve bir çok kişinin bu kalitesi düşük firmaları tercih ettikleri için pişman olduklarını ve tekrardan masraf yapmak zorunda kaldıklarını biliyoruz. Ancak sizlerde İzmirde tabelacı arayışına son verip en iyi tabela İzmir firması ile tanışıp sizlere uygun tabelayı yaptırmak için http://www.karsiyakatabela.com/ ile atağa geçebilirsiniz.

İrtibat Numaramız : 0 553 501 83 41

Mail : info@karsiyakatabela.com